1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

İnsan Avı HD izle


57 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 5.9/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Esrarengiz bir mülteci olan ve illagel yollardan hamburga giriş yapan yarı rus yarı çeçendir.Hamburg'un sokaklarında kendini kaybetmiş şekilde birşeylerden kaçarken bir türk ailesine denk gelir ve onlardan yardım ister.Bu teklifi geri çevirmeyen aile mülteciyi misafir ederler ancak misafir olan adamın yanına gelen giden çogalmaya başlamıştır ve aile rahatsız olmaya başlamıştır bile.Alman gizli teşkilatının dikkatini çeken mülteci teşkilat başkanı tarafından izlenmektedir ve ne oldugunu anlamaya çalışmaktadırlar alman gizli servisi.Parçaları yapboz gibi birleştirmeye başlayan servis bakın ne bulacaklar?
Yapım2013,ABD,Almanya,İngiltere
Gösterim Tarihi05 Eylül 2014
Orjinal Ad
OyuncularRobin Wright,Willem Dafoe,Rachel McAdams,Derya Alabora,Philip Seymour Hoffman
YönetmenAnton Corbijn
Tür2014 Filmleri,Gerilim
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.234 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.