1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

İnfaz Gücü – Force of Execution – Türkçe Altyazı | HD

11.342 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 7.1/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
"Yürütme Gücü" onun mirası ve sahneye yeni bir oyuncu için kasaba, anti-kahraman ağını kullanmaya çalıştığında, onun imparatorluk inşa etti suç hayatın dışına almak için onun arzusu arasında parçalanmış bir suç lordu ile ilgili hikaye iktidara tırmanmaya.Suç lordu olan tek arkadaş kendi sıkıntıları var onun himayesindeki suikastçı olduğunu. Patronlar ve suç liderlerince altında destansı bir savaş. Sadece bir canlı çıkacaktır.
Yapım2013 - ABD
Gösterim Tarihi2013 - ABD
Orjinal Ad Force of Execution - Türkçe Altyazı | HD
OyuncularDanny Trejo , Ving Rhames , Steven Seagal , Bren Foster , Tina Borek
Yönetmen
TürAksiyon,Altyazılı,HD
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. cok.güzel.aksiyon.film..siteyeselam

    Yorum
    mesutcivil 31 Aralık 2013 at 00:00 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.252 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.