1080 Film izleme sitesi

IMDB Puanına Göre En İyi 50 Listemiz
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Yapım2013,ABD
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularManolo Cardona,Amanda Schull,Bryan Greenberg,Stephen Root,Stephanie Sigman
YönetmenKevin Bray
Tür2013 Filmleri,2014 Filmleri,Dram,Türkçe Dublaj
İzlenme3.843 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 10.0/10
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Yapım2014,ABD
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularCrista Flanagan,Christine Woods,Stephen Tobolowsky,Adam Campbell,Ryan Hansen
YönetmenStephen Merchant
Tür2014 Filmleri,Komedi
İzlenme2.313 Görüntülenme
Türkçe Altyazılı
IMDB: 9.8/10
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Yapım1994
Gösterim Tarihi10 Mart 1995 (Türkiye)
Orjinal AdThe Shawshank Redemption
Oyuncular Tim Robbins, Morgan Freeman, Bob Gunton
Yönetmen
TürDram,Suç
İzlenme18.256 Görüntülenme
IMDB: 9.3/10
Mahallelerinde inşaası yeni başlamış bir binanın daha henüz yükselmeye başlamamışken birşeyler yolunda gitmemeye başlar.Bu inşaat mahallede üç sıkı dost olan küçük çocukların cep telefonlarına farklı sinyallr yollamaya başlamıştır.Bu sinyallerin ne anlatmak istedigini bulmak isteyen çocuklar uzaydan gelmiş bir canlıyla karşılaşıp onunla arkadaş olmalarına yol açacaktır.İyi seyirler.
YapımABD
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularElla Wahlestedt,Jason Gray-stanford,Teo Halm,Cassius Willis
YönetmenDave Green
TürGenel
İzlenme360 Görüntülenme
Türkçe Altyazılı
IMDB: 9.2/10
Stephen E. Ambrose’nin kitabından uyarlanan filmde, 1942 yılında eğitime alınan 101. Tümen 506. Alay’ın macera dolu hayat mücadelesi anlatılıyor.
Yapım2001, ABD, İngiltere
Gösterim Tarihi13 Mart 2002
Orjinal Ad
OyuncularScott Grimes, Shane Taylor, Matthew Leitch, Damian Lewis, James Madio
YönetmenDavid Frankel, Mikael Salomon
TürAksiyon,Dram,Macera,Savaş,Tarih,Türkçe Dublaj
İzlenme8.518 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 9.2/10
Hayatındaki bütün devam eden planlarını bir anda bırakıp sydneyde bir okulda edebiyat ögretmenligine başlar.Bu okuldaki ögrencilerin çogunun ebeveyleri hapistedir ve onlarıda hapise çeken ortamlar vardır.Bu ögrencileri kurtarmak için sanata yönlendirmeye çalışan ögretmen dino aralarından birinin yetenegini farkeder ve ne olursa olsun onu kaybetmeye niyeti yoktur.
Yapım2013,ABD,Avustralya
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularMatthew Nable,Anthony Gee,Christina Ricci,Jack Thompson,Damian Walshe-Howling
YönetmenSarah Spillane
Tür2013 Filmleri,2014 Filmleri,Dram,Türkçe Dublaj
İzlenme400 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 9.0/10
The Dark Knight'da, Batman suça karşı savaşını daha da ileriye götürüyor: Teğmen Jim Gordon ve Bölge Savcısı Harvey Dent’in yardımlarıyla, Batman, şehir sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden geriye kalanları temizlemeye girişir. Bu ortaklığın etkili olduğu açıktır, ama ekip kısa süre sonra kendilerini, Joker olarak bilinen ve Gotham şehri sakinlerini daha önce de dehşete boğmuş olan suç dehasının yarattığı karmaşanın ortasında bulurlar.
Yapım2008, ABD
Gösterim Tarihi25 Temmuz 2008
Orjinal AdThe Dark Knight
OyuncularChristian Bale, Heath Ledger, Aaron Eckhart
Yönetmen
TürAksiyon,Dram,HD,Suç,Türkçe Dublaj
İzlenme11.993 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 9.0/10
Oregon Üniversitesinde yüksek lisansını yapan Chuck Palanhiuk'un uzak olmayan bir gelecekte geçen ve kafası karışık genç bir erkeği konu alan romanından yola çıkılarak çekilen Fight Club'da filmi anlatan, ünlü bir otomobil firmasında iyi bir işe sahiptir. Tek düze yaşamı kronik uykusuzluk sorunuyla çekilmez bir hale gelmiştir. Ailesi ve yakın bir arkadaşı olmayan Jack doktorunun tavsiyesi üzerine kanserli hastaların terapi grubuna katılır. Bu toplantılar esnasında Marla'yla tanışır o da genç adam gibi hasta olmadığı halde grubun toplantılarına katılmaktadır. Jack'in ve Marla'nın çabaları tüketici kültürünün anlamsızlığına karşı bir duruştur adeta kariyer sahibi ama yanlız insanların bir tepkisi. Jack'ın jenerasyonu ölü bir jenerasyondur. Bir yolculuk sonrası evinin yanmış olduğunu gördüğünde arayabileceği tek kişinin yolculuk sırasında tanıştığı sabun satıcısı Tyler Durden olmasıda adeta bunun bir kanıtıdır. İçilen birkaç biranın ardından park yerinde Tyler, kahramanımızı kendine vurması için kışırtacaktır. Aralarında başlayan bu kavga Jack'in hayatını değiştirecektir. Bir süre sonra Jack Tyler'ın yanına taşınır. Tyler'ın liderliğinde bir dövüş kulübünün kuruluşuyla bu kulübde sayıları elliyi aşmamak kaydıyla genç erkekler birbirleriyle dövüşmeye başlayacaklardır. Kısa sürede popüler hale gelen kulüp ve Tyler Durden hızlı bir şekilde bu ölü jenerasyonun mesihi haline gelir.
Yapım1999
Gösterim Tarihi10 Aralık 1999
Orjinal AdFight Club
OyuncularEdward Norton, Brad Pitt, Helena Bonham Carter
Yönetmen
TürDram,HD,Türkçe Dublaj
İzlenme12.253 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.9/10
Filmde, S. Thorne'nun evrende '' solucan delikleri '' teorisinin gerçekliği konu ediliyor. Bu delikler sayesinde zamanda yolculuğun mümkün olduğu, bir grup cesur kaşifin bu deliklerden birine gitmeye karar vermesi sonrasında gelişen olaylar anlatılıyor.
Yapım2014, ABD, İngiltere
Gösterim Tarihi07 Kasım 2014
Orjinal AdInterstellar
OyuncularMatthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Collette Wolfe, Wes Bentley
YönetmenChristopher Nolan
Tür2014 Filmleri,Altyazılı,Bilim Kurgu,Macera
İzlenme329 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.8/10
Merhaba Değerli ziyaretçilerimiz. Online film olarak yüzüklerin efendisi serisini sizlere sunuyoruz. 2011 yapımı ve İMBD puanı 8.8 olan bir filmle baslangıc yapıyoruz. Filmde bolca Aksiyon , Dram , Fantastik , Macera sahneleri mevcuttur. HDFullSinema.Com sizlere iyi seyirler diler. Filmi izledikten sonra yorum yapmayı unutmayınız.
Yapım2001 - ABD
Gösterim Tarihi21 Aralık 2001
Orjinal AdThe Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
OyuncularElijah Wood , Liv Tyler , Viggo Mortensen , Hugo Weaving , Ian McKellen
Yönetmen
TürAksiyon,Dram,Fantastik,HD,Macera,Türkçe Dublaj
İzlenme794 Görüntülenme
dublaj
IMDB: 8.8/10
Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır... Cobb'un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye mal olmuştur... Cobb'a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız "başlangıç"ı tamamlayabilirse... Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır. Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb'ın görebildiği bir düşmandır..
Yapım2010
Gösterim Tarihi30 Temmuz 2010 (Türkiye)
Orjinal Adİnception
Oyuncular Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page,Tom Hardy, Ken Watanabe,Dileep Rao
Yönetmen
TürAksiyon,Gizem,Macera
İzlenme7.636 Görüntülenme
IMDB: 8.8/10
Sizle bu serinin 3. filmini sunuyoruz. Film 1 yıl sonra 2003 yılında vizyona girmiştir. Bol aksiyon sahneleri ile burunmuş bu film aslında macera ve fantastik kategorilerinide filmin içinde barındırmaktadır. Filmi izledikten sonra sitemize bir yorum yaparsanız seviniriz. Bu film dünya üzerinde değerlendirildi ve 8.8 lik puanla en iyi 250 film arasına girmeyi başardı Hadi bakalım sizlere iyi seyirler dileriz.
Yapım2003 - ABD , YeniZelanda
Gösterim Tarihi19 Aralık 2003
Orjinal AdThe Lord of the Rings: The Return of the King
OyuncularOrlando Bloom , Elijah Wood , Liv Tyler , Viggo Mortensen , Hugo Weaving
Yönetmen
TürAksiyon,Bilim Kurgu,Fantastik,HD,Macera,Türkçe Dublaj
İzlenme1.233 Görüntülenme
dublaj
IMDB: 8.8/10
Sinema tarihinin aynı zamanda hem en kült (cult), hem de aynı zamanda ticari başarısı en yüksek fantazmatik bilim kurgu serisi Star Wars'ın 1977 tarihli "Star Wars: Episode IV - A New Hope" bölümünde, Yıldız Kruvazörü Diplomatik görevle yolalan Korvet’i kıstıracaktır. Bu küçük gemide Senato üyesi olan ancak asilerle işbirliği içinde de bulunan, Eski Cumhuriyet’in savunucularından Prenses Leia da bulunmaktadır. İmparatorluk gemisinde ise hem Leia’yı hem de asi casusların kaçırmış olduğu 'Ölüm Yıldızı’nın planlarını geri isteyen kötü Lord Vader yeralmaktadır. Sevimli droid R2-D2 ve ortağı C3-PO ise Tatooine gezegeninde, tesadüfler eseri Luke Skywalker isimli genç pilot adayına satılırlar. Droidlerin amacı yüklü olan mesajı Obi Wan Kenobi isimli yaşlı bir keşişe iletmektir. Macera hız kesmeden devam edecek, bilahare Lucas kuşaklar boyunca sinemaseverlerin gönlünde taht kuracaktır.
Yapım1977
Gösterim Tarihi16 Şubat 1980
Orjinal AdStar Wars: Episode IV - A New Hope
OyuncularMark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher |
Yönetmen
TürAksiyon,Fantastik,HD,Macera
İzlenme3.240 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.8/10
Yıldız Savaşlarının bu filminde İmparator Darth Vader’ın da yardımıyla asileri ezerek evreni hakimiyeti altına almaya çalışmaktadır. Casus robotlar sayesinde asilerin merkezinin Hoth gezegeninde olduğunu öğrenir ve birlikleri oraya gönderirler.Luke Skywalker, Han Solo ve Prenses Lea, son anda Bulut Şehri’ne kaçarlar. Luke bu arada Yoda’yı bulmak ve Jedi eğitimini tamamlamak üzere yola çıkar.Kahramanlarımız bir araya gelip İmparator’u yenebilecekler midir ?
Yapım1980
Gösterim TarihiOcak 1983
Orjinal AdStar Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
OyuncularMark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher
Yönetmen
TürAksiyon,Bilim Kurgu,Fantastik,HD,Macera
İzlenme2.692 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.8/10
Online filmlerin yegane adresi olmaya devam eden filmin 1980 yapımı 5. bölüme geldik arkadaşlar. Ancak 5. bolum 1980 yapımıdır 1. bolum 2002 yapımıdır bir sıralamada sorunmu var bilmiyorum ancak ben bu filmi izlemedim bilmenizi isterim. Yıldız Savaşları Bölüm 5: İmparatorluk izledikten sonra sitemiz için 1 yorum yapmayı unutmayınız.
Yapım1980 - ABD
Gösterim Tarihi21 Mayıs 1980
Orjinal AdStar Wars Episode V: The Empire Strikes Back
OyuncularHarrison Ford , Mark Hamill , Carrie Fisher , Alec Guinness , Billy Dee Williams
Yönetmen
TürAksiyon,Bilim Kurgu,Fantastik,Macera,Türkçe Dublaj
İzlenme666 Görüntülenme
dublaj
IMDB: 8.8/10
Akademiyi başarıyla bitirmiş olan Clarice Starling artık genç bir FBI ajanıdır.Clarice, sapık bir katilin peşindedir.Katilin elinde bulunan bir kadını kurtarmaya çalışmaktadır.Bu katil, kurbanlarının derilerini yüzebilecek kadar psikopat bir sapıktır.Clarice, bu sapığa ulaşma amacıyla, bir başka psikopat olan ünlü Doktor Hannibal Lecter ile yakınlaşmak gerektiği yönünde bir plan yapar.Fakat, Clarice’in Lecter’dan alacağı bilgiler güvenini kazanmasına bağlıdır.Film, 1992 yılında 7 dalda Oscar’a aday oldu ve en iyi film ve en iyi senaryo uyarlaması dalında ödüle layık görüldü.
Yapım1991
Gösterim Tarihi11 Kasım 1991 Türkiye
Orjinal AdThe Silence of the Lambs
OyuncularJodie Foster, Lawrence A. Bonney, Kasi Lemmons
Yönetmen
TürGerilim,HD,Korku,Suç
İzlenme6.378 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.7/10
Mathilda, ailesi ile birlikte yaşayan ancak küçük kız kardeşi dışında ailesini hiç sevmemektedir.Babası ise uyuşturucu işine bulaşınca mafya tarafından öldürülür, bu cinayete Mathilda, dışında ailenin hepsi dahil olur ve öldürülürler , Mathilda, ise alışverişe gitti sırada olan olaydan kıl payı kurtulur ve Leon'un kaldığı daireye saklanır. Leon' ise kiralık bir katildir. Leon, Matilda'ya kol kanat gererek yanına alacaktır.
Yapım1994
Gösterim Tarihi28 Nisan 1995
Orjinal Ad
OyuncularNatalie Portman , Jean Reno , Gary Oldman , Samy Naceri , Elizabeth Regen
YönetmenLuc Besson
TürDram,Gerilim,Suç,Türkçe Dublaj
İzlenme205 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.7/10
Bullock ilk uzay görevindeki zeki tıp mühendisi rolunü, George Clooney ise son görevine çıkan tecrübeli astronat Matt Kowalsky rolünü canlandırıyor.Önceleri son derece normal görünen görevde felaketin başgöstermesiyle uzay gemisi harap olmuş Stone ve Kowalsky'i tamamen yanlız kalmışlardır.-birbirlerinden başka hiç bir dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır. Derin sessizlik onlara Dünya ile bütün ilişkilerini kesildiğini ve kurtulma şanlarının kalmadığını söylerken, korkuları paniğe dönüşüp çok az kalan oksijenlerini de tüketir. Eve dönmenin tek yolu belki de uzayın derinliklerine inmektir.
Yapım2013, ABD
Gösterim Tarihi11 Ekim 2013
Orjinal AdGravity izle
OyuncularSandra Bullock, George Clooney, Ed Harris
YönetmenAlfonso Cuarón
Tür2013 Filmleri,Bilim Kurgu,Gerilim,Türkçe Dublaj
İzlenme31.071 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.7/10
Star Wars filminin 4. filmini yani türkçe ismi izle Yıldız Savaşları Bölüm 4: Yeni Bir Umut sunuyoruz. Filmin tarihine bakarsanız 1. bolum 2002 den baslıyor sonradan film 1977 ye geri gidiyor filmde bir seri kaybı varmıs gibi duruyor aslında. Online filmlerin adresi Yıldız Savaşları Bölüm 4: Yeni Bir Umut filmini hd kalite sunar izledikten sonra sitemiz hakkında 1 yorum yapınız lutfen.
Yapım1977 - ABD
Gösterim Tarihi25 Mayıs 1977
Orjinal AdStar Wars Episode IV: A New Hope
OyuncularHarrison Ford , Mark Hamill , Carrie Fisher , Alec Guinness , James Earl Jones
Yönetmen
TürAksiyon,Bilim Kurgu,Fantastik,Macera,Türkçe Dublaj
İzlenme336 Görüntülenme
dublaj
IMDB: 8.7/10
Filmin son serisinde Süper kahramanlar ekibi X-Men, dünyayı yaklaşan büyük felaketin etkilerinden korumak üzere Wolverine'i zamanda yolculukla geçmişe gönderir ve bu vahim olayın önüne geçmeye çalışacaktır..
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi23 Mayıs 2014
Orjinal AdX-Men: Days of Future Past
OyuncularHugh Jackman, Anna Paquin, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, James McAvoy
YönetmenBryan Singer
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Fantastik,Macera,Seri Filmler,Türkçe Dublaj
İzlenme8.405 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.6/10
Zincirsiz (Django) Filminde Alman bir ödül avcısının (Christoph Waltz) koruması altında olan ve özgürlüğünü kazanmış bir köledir. Gözü kara bir katil olana dek eğitilir. Django, Alman ödül avcısının, kellelerinden ödül kazanacağı banka soyguncularını alt etmesine yardım eder. Bundan sonraki amacı, karısına kötü davranan sahiplerinin köleliğinden karısını kurtarmak ve ona özgürlüğünü bahşetmek olacaktır. Bu süreçte en büyük destekçisi ise Alman ödül avcısı Dr. Schultz'tur.
Yapım2012
Gösterim Tarihi1 Şubat 2013
Orjinal AdDjango Unchained
Oyuncular Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio
Yönetmen
TürAksiyon,Dram,HD,Macera,Suç
İzlenme12.965 Görüntülenme
IMDB: 8.6/10
İşte size gelmiş geçmiş en iyi filmlerden 1 tane daha. İmbd kralı olmayı başarmış bu film sizlerin huzuruna hdfullsinema.com sayesinde gelmiştir. 8.6 Puan alarak en iyi filmlerin arasına girmeyi başaran bu film'de Brad Pitt'te yer almıştır. zaten Brad Pitt'in büyün filmleri çok tutulmaktadır. Bu filmi şu anda online olarak sizlerin huzuruna sunuyoruz. Sizlerde bu filmi hd kalitede tek parça olarak izleyebileceksiniz. Filmi izledikten sonra film hakkında 1 yorum yaparsanız illaki bizide memnun edersiniz.
Yapım2013 - ABD , YeniZelanda
Gösterim Tarihi24 Ocak 2014
Orjinal Ad12 Years A Slave
OyuncularBrad Pitt , Michael Fassbender , Chiwetel Ejiofor , Paul Giamatti , Paul Dano
Yönetmen
TürBiyografi,Dram,En Yeniler,Tarih
İzlenme3.613 Görüntülenme
altyazi
IMDB: 8.6/10
İşte size Yüzüklerin efendisi serisinde 2. filme geldik. Film 2002 yapımıdır İMBD 8.6 puan alarak gercekten guzel bir basarı elde emiştir. Filmin serisini sitemize muhakkak ekleyeceğiz sizlere için hdfullsinema.com adına sizlerede tesekkur ederiz. Filmi izleyenler film hakkında 1 yorum yaparsanız bizide memnun edersiniz. Sizlere iyi seyirler dileriz.
Yapım2002 - ABD , YeniZelanda
Gösterim Tarihi20 Aralık 2002
Orjinal AdThe Lord of the Rings: The Two Towers
OyuncularOrlando Bloom , Elijah Wood , Liv Tyler , Viggo Mortensen , Hugo Weaving
Yönetmen
TürAksiyon,Dram,Fantastik,HD,Macera,Türkçe Dublaj
İzlenme738 Görüntülenme
dublaj
IMDB: 8.6/10
Filmde Clyde Shelton, eşi ve çocugu ile birlikte oldukça mutlu bir hayat sürdürmektedirler ancak günün birinde iki azılı katil Clyde Shelton, evine girerler gözleri önünde karısını ve çocugunu acımadan öldürürler, ve aradan fazla bir zaman geçmeden yakalanan katiller yargı karşısında çokaz bir ceza ile kurtulmayı başarırlar, Clyde Shelton, verilen cezadan hiç memmun kalmadıgı ğibi asıl adaleti kendi saglamak için harekete geçecektir.Bu davada önüne kim çıkarsa çıksın ortadan kaldırarak katillere ulaşmaya çalışacaktır..
Yapım2009, ABD
Gösterim Tarihi01 Ocak 2010
Orjinal Ad
OyuncularGerard Butler , Jamie Foxx , Viola Davis, Leslie Bibb , Regina Hall
YönetmenF. Gary Gray
TürDram,Gerilim,Suç,Türkçe Dublaj
İzlenme1.331 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.6/10
Terörist lider Bane'nin yaptığı gizli planları durdurmaya bu sefer ne Bruce Wayne'nin ne de Batman'in gücü yeter. Kedikadın Selina Kyle'ı da kendi safına çeken Bane, Gotham kentini ve halkını ciddi bir tehditle karşı karşıya bırakacaktır. Ne yerel kuvvetler, ne kahraman Jim Gordon ne de ordu olacakların önüne geçemez. Batman ilk kez kendisinden daha güçlü bir rakibe karşı mücadele verecektir...
Yapım2012
Gösterim Tarihi27 Temmuz 2012
Orjinal AdThe Dark Knight Rises
OyuncularChristian Bale, Gary Oldman, Tom Hardy
Yönetmen
TürAksiyon,Dram,HD,Suç
İzlenme3.552 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.6/10
Talia al Ghul''un başını çektiği Gölgeler Birliği ve Talia''nın koruyucusu Bane (Tom Hardy) yeni filmde Batman''e savaş açıyor. Terörist lider Bane, Gotham şehrinin güvenliğini tehlikeye atarken, Batman efsanesini yok etmek için Kedikadın Selina Kyle''dan da yardım alıyor... Filmin kadrosunda Christian Bale, Anne Hathaway, Gary Oldman, Marion Cotillard, Michael Caine, Morgan Freeman gibi önemli oyuncular var. Filmin müzikleri ise Oscarlı müzisyen Hans Zimmer''e emanet. -
Yapım2012
Gösterim Tarihi27 Temmuz 2012 (Türkiye)
Orjinal AdThe Dark Knight Rises
Oyuncular Christian Bale, Tom Hardy, Anne Hathaway
Yönetmen
TürAksiyon,Altyazılı,Gerilim,HD,Suç
İzlenme6.786 Görüntülenme
Türkçe Altyazı
IMDB: 8.6/10
Serinin son filminde, Dominic Toretto ve ekibi, Owen Shaw'u komaya sokup suç dünyasını geride bırakmaya karar verdikten sonra yollarını ayırmışlardır. Ancak komadaki Shaw'un kardeşi Deckard Shaw intikamını almak için çoktan yola çıkmıştır. Başta Torretto olmak üzere tüm ekibi yok etmeye yemin eden Deckard'ı alt etmek ve teröristler tarafından çalınan değerli bir bilgisayar programını almak için yeniden bir araya geleceklerdir.
Yapım2015, ABD
Gösterim Tarihi03 Nisan 2015
Orjinal Ad
OyuncularVin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Luke Evans, Michelle Rodriguez
YönetmenJames Wan
Tür2015 Filmleri,Aksiyon,Gerilim,Suç,Türkçe Dublaj
İzlenme363 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.5/10
Geçirdiği kazadan sonra felç olan zengin aristokrat Philippe, cezaevinden çıkmış Driss’i bakıcısı olarak işe alır. Herkes Driss’in bu iş için uygun olmayacağını düşünürken, Philippe O’na inanır ve bir şans verir. Dünya dursa yan yana gelmeyecek olan bu iki karşıt dünya görüşünün çarpışmasının ve zamanla çılgın bir dostluğa dönüşmesinin, insanı derinden etkileyen hikâyesi.
Yapım2011
Gösterim Tarihi11 Mayıs 2012
Orjinal AdIntouchables
OyuncularFrançois Cluzet, Omar Sy, Anne Le Ny
Yönetmen
TürBiyografi,Dram,HD,Komedi
İzlenme17.901 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.5/10
Yaşamı boyunca Allah'a inanmış ve bu inancı onu hacca gitmesi için birikim yapmaya yöneltmiştir.Ancak birikim yapacak kadar gelirleri yoktur.Hayallerini süsleyen hacca gitmek abu ve hanımını yemeyip içmeyip para biriktirmelerini saglar.Ancak bir gün abu'nun yaşlı kalbi çalışmaya ve aç kalmaya daha fazla dayanamayıp hastalanır ve abu bayılır.Abu tedavi olduktan hemen sonra giden paralan için iki kat daha fazla çalışması gerekecektir.
YapımHindistan
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularKalabhavan Mani,Salim Kumar,Jaffer ıdukki,Sasi Kalinga,Zarina Wahab
YönetmenSalim Ahmed
TürDram,Türkçe Dublaj
İzlenme291 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.5/10
Bir kanser destek grubunda tanışan Hazel ve Gus birbirlerine mucizevi, büyük bir aşkla bağlanırlar. Hazel, başlarda Gus'a olan hayranlığını gizli tutar. Ancak Gus her fırsatta ona yakın olabilmek için çabalıyordur. Ölümle yaşam arasındaki ince çizgi arasında sıkışıp kalan bu iki gencin umut dolu hikayesi sizlerle.
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi27 Haziran 2014
Orjinal Ad
OyuncularShailene Woodley, Ansel Elgort, Nat Wolff, Willem Dafoe, Toni Saladna
YönetmenJosh Boone
Tür2014 Filmleri,Dram,Romantik
İzlenme305 Görüntülenme
Türkçe Altyazılı
IMDB: 8.5/10
Als hastalıgının degiştirdigi bir hayat ve evliliginde sorunlar yaşamaya başlayan ünlü bir yazar.Kate başarılı bir yazarken Als hastası oldugunu ögrendiginden sonra herşey degişmiştir.Kocası Evan bu durum karşısında ne yapacagını şaşırmış olmasından aralarında sürtüşmeler başlamıştır.Kate kendisine ev ve diger işlerinde yardım edecek birisini aramaya başlamışken işe ihtiyacı olan üniversite ögrencisi bec işe talip olur.Kate istemesede kabul eder,ikili zamanla birbirlerine alışırlar ve aralarında çok güçlü bir bag oluşur.
Yapım2014,ABD
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularJulian McMahon,Ali Larter,Josh Duhamel,Emmy Rossum,Hilary Swank
YönetmenGeorge C. Wolfe
Tür2014 Filmleri,Dram,Romantik
İzlenme267 Görüntülenme
Turkce Altyazılı
IMDB: 8.4/10
Ortaçağ İngilteresi’nde, Efsane Kral Arthur ve şövalyeleri ile karşı karşıyayız. Ancak, bu kez zihinlerdeki katı ortaçağ betimlemelerinden uzakta fantastik bir absürd komedinin içinde. Öykü, kral ve şövalyelerinin Tanrı’nın emri ile İsa’nın kaybettiği kutsal kaseyi bulmak için görevlendirilmeleri üzerine gelişiyor...Filmin yaratıcıları 70ler’de İngiltere’de komediye damgasını vurmuş altı kişilik bir ekip: Monty Python.. İngiliz espri üslubunu benimseyip canlandıran ekip, bu filmle ilk uzun metrajlı Monty Python denemeleri ile karşımızdalar. Farklı anlatım tekniklerine yer veren filmde, animasyon destekli görüntüler de yer alıyor. Şüphesiz, bu denemede yönetmenlerden Terry Gilliam’ın animatör kimliği etkili olmuş durumda.
Yapım1975
Gösterim Tarihi25 Mayıs 1975
Orjinal AdMonty Python and the Holy Grail
OyuncularGraham Chapman, John Cleese, Eric Idle
Yönetmen
TürFantastik,HD,Komedi,Macera
İzlenme1.640 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.4/10
İki kez Oscar kazanmış olan Ron Howard (A Beautiful Mind, Frost/Nixon) iki kez Oscar’a aday olmuş senarist Peter Morgan’la (Frost/Nixon, The Queen) James Hunt ve Niki Lauda arasındaki acımasız rekabeti muhteşem bir şekilde anlatan Rush için bir araya geldi. Epik aksiyon/dram filmi Rush’ta, Chris Hemsworth (The Avengers) karizmatik İngiliz James Hunt’ı, Daniel Brühl (Inglourious Basterds) ise disiplinli ve mükemmeliyetçi olan Avusturyalı Niki Lauda’yı canlandırıyor. Grand Prix yarış pistindeki çekişmeleri, bu iki sıra dışı karakter arasındaki farkı özetliyor. Formula 1 yarışlarının ihtişamlı döneminde geçen Rush dünyanın şimdiye kadar gördüğü en büyük rakiplerin ikisinin (yakışıklı İngiliz Hunt ve disiplinli, zeki rakibi Lauda’nın) heyecan verici gerçek hikayesini anlatıyor. Özel hayatlarına da dahil olduğumuz filmde iki yarışçının zafere ulaşmak için bir kısa yolun bulunmadığı ve asla hataların asla düzeltilemediği bir ortamda fiziksel ve psikolojik dayanıklılık sınırlarını nasıl zorladığını göreceğiz. Olivia Wilde (TRON: Legacy) ve Alexandra Maria Lara’nın da (The Reader) rol aldığı Rush’ın yapımcılığını Andrew Eaton (A Mighty Heart), Howard, Oscar ödüllü Brian Grazer (Apollo 13, A Beautiful Mind), Eric Fellner (Senna, Tinker Tailor Soldier Spy), Morgan ve Brian Oliver (Black Swan), idari yapımcılığını ise Cross Creek Pictures, Exclusive Media, Todd Hallowell ve Tim Bevan üstleniyor.
Yapım2013 - ABD
Gösterim Tarihi20 Eylül 2013
Orjinal AdRush izle
OyuncularChris Hemsworth , Daniel Brühl , Natalie Dormer , Alexandra Maria Lara , Olivia Wilde
Yönetmen
TürAksiyon,Biyografi,Dram,En Yeniler,HD
İzlenme32.468 Görüntülenme
Orjinal Dil
IMDB: 8.4/10
Kaptan Amerika'yı Washington D.C.’de, gözlerini açtıktan sonra yeni hayatına uyum sağlamak ile mücadele ederken karşımıza çıkıyor. S.H.I.E.L.D,e bağlı bir arkadaşı saldıraya magruz kalınca arkadaşını kurtarmak isteyen Kaptan Amerika, enrikalar ile dolu bir oyunun içine doğru çekilmek istenmektedir..
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi11 Nisan 2014
Orjinal AdCaptain America: The Winter Soldier
OyuncularSamuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Chris Evans, Stan Lee, Cobie Smulders
YönetmenAnthony Russo
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Bilim Kurgu,Macera,Türkçe Dublaj
İzlenme6.280 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.4/10
Filmde Caesar ve arkadaşları San Francisco'da çok büyük bir paniğe yol açmışlardır.. Daha kötüsü ALZ-113 virüsünü yavaş yavaş tüm dünyaya hızla dağılmaktadır. Serinin bu bölümünde Maymunları Cehenneminin şafağına tanık olacağız. Virüsten kurtulan insanlar ve Caesar öncülüğündeki maymunlar, kaos ve ölümün hakim olduğu dünyada hayatta kalmak için zorlu bir mücadele verecektirler..
Yapım2014, Amerika
Gösterim Tarihi11 Temmuz 2014
Orjinal AdDawn of the Planet of the Apes
OyuncularToby Kebbell, Gary Oldman, Judy Greer, Andy Serkis, Keri Russell
YönetmenMatt Reeves
Tür2014 Filmleri,3 Boyutlu,Aksiyon,Altyazılı,Bilim Kurgu,Dram
İzlenme1.109 Görüntülenme
Türkçe Altyazı
IMDB: 8.4/10
Karısı ve bebeğiyle mutlu bir hayat süren işadamı Oh Dae-su bir gün evinin önünden kaçırılır. Uyandığında kendini özel yapılmış bir hücrede bulur. Karısının öldürüldüğünü öğrenen Dae-su, 15 yıllık tutsaklığın ardından serbest bırakılır. Oh Dae-su yemin etmiştir. Mutlu hayatını yok eden adamdan intikam alacaktır. Bir Japon lokantasında tanıştığı Mido, intikamını alması için ona yardım sözü verir. Daha sonra ortaya çıkan Evergreen lakaplı bir adam ona 5 gün içinde neden hapsedildiğinin nedenini bulmasını aksi takdirde Mido'yu öldüreceğini söyler. Oh Dae-su, hapsedilmesinin ardındaki gerçeği bulur. Bununla beraber başka bir gerçeği de.
Yapım2003
Gösterim Tarihi15 ekim 2004
Orjinal AdOldeuboi
OyuncularMin-sik Choi, Ji-tae Yu, Hye-jeong Kang
Yönetmen
TürDram,Gerilim,Gizem
İzlenme2.808 Görüntülenme
IMDB: 8.4/10
13. yüzyılda İngilizler, İskoçlar üzerinde egemenlik kurmuştur. İngiliz soyluları, yeni evli İskoç kadınlarıyla ilk geceyi geçirme hakkına sahiptir. Çocukken ailesini İskoçya uğruna kaybeden William Wallace'ın karısı da İngiliz birlikleri tarafından öldürüldüğü zaman, onun intikam arayışı kısa zamanda ülkesinin özgürlüğü için amansız bir savaşa dönüşür.
Yapım1995
Gösterim Tarihi22 Eylül 1995
Orjinal AdBraveheart
OyuncularPatrick McGoohan, Sophie Marceau, Angus Macfadyen
Yönetmen
TürAksiyon,Biyografi,Dram,HD
İzlenme5.284 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.4/10
Londra'daki Amerikan Büyükelçiliği'ne gönderilen Dışişleri Bakanlığı çalışanı Kate Abbott, ABD'ye girmeye çalışan teröristleri durdurmak için çalışmaktadır. Ancak bir anda suçlu konumuna düşer ve öldürülmesi için profesyonel bir suikastçi tutulur. Kate bir yandan büyük ölçekli terör saldırısını durdurmaya çalışacak bir yandanda adını temizlemeye uğraşacaktır.
Yapım2015, ABD
Gösterim Tarihi19 Haziran 2015
Orjinal Ad
OyuncularMilla Jovovich, Pierce Brosnan, Paddy Wallace, Parker Sawyers, Bashar Rahal
YönetmenJames McTeigue
Tür2015 Filmleri,Aksiyon,Altyazılı,Gerilim
İzlenme620 Görüntülenme
Türkçe Altyazılı
IMDB: 8.4/10
Luke Skywalker ve arkadaşları Han Solo’yu kurtarmak üzere Tatoonie gezegenine doğru yol almaktadırlar. Bu esnada İmparatorluk ise ikinci Death Star’ı yok etmek üzere büyük bir saldırıya hazırlanmaktadır. Luke Skywalker’ın aklında gezegeni kurtarmak ve babasını yeniden gücün aydınlık tarafında doğru çekmek vardır. George Lucas’ın zihninden ve Richard Marquand’ın kamerasından perdeye yansıyan Star Wars VI: Return of the Jedi, ilk üçlemeye son noktayı koyuyor ve başta Darth Vader olmak üzere bütün karakterlerinin kaderini belirliyor.
Yapım1983
Gösterim TarihiOcak 1986
Orjinal AdStar Wars: Episode VI - Return of the Jedi
OyuncularMark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher
Yönetmen
TürAksiyon,Bilim Kurgu,Fantastik,HD,Macera
İzlenme2.264 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.4/10
Doug Harris, düğününe günler kala kendine sağdıç arayışına girmiştir. Pek sosyal olmayan Doug, sağdıç bulmakta bir hayli zorlanınca Best Man adında bir şirketin CEO’sunu sahte sağdıcı olmaya ikna eder. Ancak bu durum daha büyük sorunların başlangıcı olacaktır.
Yapım2015, ABD
Gösterim Tarihi16 Ocak 2015
Orjinal Ad
OyuncularKevin Hart, Alan Ritchson, Kaley Cuoco, Mimi Rogers, Natalina Maggio
YönetmenJeremy Garelick
Tür2015 Filmleri,Altyazılı,Komedi,Romantik
İzlenme53 Görüntülenme
Türkçe Altyazılı
IMDB: 8.4/10
Before Sunrise ve Before Sunset Bu güzel filmlerin hemen sonrasında Richard Linklater ile oyuncular Ethan Hawke ve Julie Delpy'i tekrar bir araya getiren serinin 3. devam filmi Before Midnight, Jesse'nin evli olduğu eşinden boşanıp büyük aşkı Celine'le evlilikten sonra olan olaylardan bahsediyor. Aradan geçen 9 yılın ardından iki çocukları olan ikilinin gelecekleri Before Midnight ile şekillenecek... Tıpkı önceki film gibi senaryo Linklater, Hawke ve Delpy ortaklığının ürünü. Film 2013 Sundance Film Festivali'nin de öne çıkan yapımları arasında. hdfullsinema.com olarak sizlere iyi seyirler dileriz. Bizi izlemeye devam edin. Geceyarısından Önce izle
Yapım2013 - ABD
Gösterim Tarihi19 Temmuz 2013
Orjinal AdBefore Midnight izle
OyuncularEthan Hawke , Julie Delpy , Seamus Davey-Fitzpatrick , Jennifer Prior , Yota Argyropoulou
Yönetmen
TürAltyazılı,Dram,HD
İzlenme3.987 Görüntülenme
Türkçe Altyazılı
IMDB: 8.4/10
Robert Clayton Dean, tesadüfi bir şekilde siyasi bir cinayetin kanıtlarına ulaşır. Aslında onun için gereksiz bir bilgidir ancak hükümet, yüksek teknolojiye sahip haberalma cihazları ve tehlikeli ajanlar ile Dean'in peşine düşmüştür.
Yapım1998, ABD
Gösterim Tarihi05 Şubat 1999
Orjinal AdEnemy Of The State
OyuncularWill Smith, Gene Hackman, Jon Voight, Laura Cayouette, Gabriel Byrne
YönetmenTony Scott
TürAksiyon,Dram,Gerilim,Gizem,Suç,Türkçe Dublaj
İzlenme188 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.3/10
Tony Montana isimli Kubali suclu, Miami'ye gelip uyusturucu lordu Robert Loggia'nin emrinde calismaya baslar. Montana'nin hirsi ve ofkesi basamaklai hizla tirmanip buyuk bir suc sebekesinin basi olmasini saglar. 170 dakikalik film, uyusturucu dunyasinin gizli kapilar ardinda donen carklarindan baslayarak suc dunyasini gozler onune serer. Howard Hawks'in 1931 tarihli ayni isimli filminden uyarlandi. Brian De Palma'nin yonetmenligini yaptigi filmin senaryosu da Oliver Stone'a ait. Hem turun hem de yonetmenin basyapitlarindan biri. Al Pacino'nun ders niteligindeki performansini ve muziklerini de ayri ayri belirtmek gerek tabii.
Yapım1983
Gösterim TarihiKasım 1985
Orjinal AdScarface
Oyuncular Al Pacino, Steven Bauer, Michelle Pfeiffer
Yönetmen
TürDram,Gerilim,HD,Suç
İzlenme11.790 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.3/10
Alan Turing'in gerçek hayat hikayesinden uyarlanan filmde, 2. Dünya Savaşı sırasında Almanların şifreli haberleşmelerinin kodlarını çözen ekibiyle birlikte zamana karşı nasıl mücadele verdikleri anlatılıyor.
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi20 Şubat 2015
Orjinal AdThe Imitation Game
OyuncularBenedict Cumberbatch, Keira Knightley, Matthew Goode, James Northcote, Alex Lawther
YönetmenMorten Tyldum
Tür2014 Filmleri,Biyografi,Dram,Gerilim,Türkçe Dublaj
İzlenme202 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.3/10
Efsane Film Zor Ölüm^'de Bruce Willis Los Angeles'a Noel tatilini ayrı olduğu karısıyla geçirmeye gelen New York şehri polisi dedektif John McClane'i oynuyor. Fakat McClane karısının ofis partisinin başlamasını beklerken teröristler binanın kontrolünü ele geçirir. Teröristlerin lideri Hans Gruber (Alan Rickman) ve onun zalim yardakçısı (Alexander Godunov) rehineleri bir araya toplarken McClane kimseye görünmeden kaçar. Yanında yanlızca bir silahı ve cesareti olan McClane tek kişilik savaşını başlatır.
Yapım1988
Gösterim Tarihi26 Ağustos 1990
Orjinal AdDie Hard
OyuncularBruce Willis, Alan Rickman, Bonnie Bedelia
Yönetmen
TürAksiyon,Gerilim
İzlenme447 Görüntülenme
IMDB: 8.3/10
Bebek Prenses Rapunzel, annesi tarafından sarayından kaçırılır ve bir kulede hapsedilir. Annesi, Rapunzel'in altın saçları içinde büyüyen sihiri genç kalmak için kullanacaktır. Rapunzel yıllar sonra güzel bir genç kız olduğunda kulesine beklenmedik bir ziyaretçi gelecektir. Eşkıya Flynn Ryder, Rapunzel'i merak ettiği dış dünyaya kavuşturacak olan tek kişide odur.
Yapım2010, ABD
Gösterim Tarihi24 Aralık 2010
Orjinal AdTangled
OyuncularMandy Moore, Zachary Levi, Donna Murphy, Paul F. Tompkins, Brad Garrett
YönetmenByron Howard, Nathan Greno
TürAile,Animasyon,Fantastik,Romantik,Türkçe Dublaj
İzlenme540 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.3/10
Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor özet olarak. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu, herkesin en iyi olmaya çabaladığı bir okulda sistemi değiştirmeye çalışan bir öğrenci ve onun en yakın 2 arkadaşı. Başlarından geçenler, hayattan aslında ne istedikleri.Ranco karakterinin başrol oynadığı film dram ve komedi türünü en iyi şekilde harmanlayıp bize öğretici bir film olmakta.
Yapım2009, Hindistan
Gösterim Tarihi25 Aralık 2009
Orjinal Ad3 Idiots
OyuncularAamir Khan, Madhavan, Mona Singh
YönetmenRajkumar Hirani
TürDram,HD,Komedi,Romantik
İzlenme398 Görüntülenme
Türkçe Altyazılı
IMDB: 8.3/10
Cheesebridge kasabasında geçen hikayede geri dönüşüm olmuş karton kutuları kamplumbagalar gibi sırtlarında taşıyan cüce toplumunun üyelerinin başından geçen olayları anlatıyor.Bu cüceler halkın uydurma hikayeleriyle insanlardan uzaklaştırılan yaratıklardır insanların çocuklarını çalıp yedikleri hikayesi ortada dolaşırken gündüzleri rahatça ortaya çıkamaz olmuşlardır.Çöplere atılan peynirler ve degerli yiyecekler ile beslenen yartıklar sokakta kalmış bir çocugu büyütüp yetiştirdikten sonra kendileriyle birlikte çalıştırmışlardır ve bu hikayelerini daha farklı hale getirmiştir.
Yapım2014,ABD
Gösterim Tarihi26 Eylül 2014
Orjinal Ad
Oyuncular
YönetmenAnthony Stacchi,Graham Annable
Tür2014 Filmleri,Aile,Animasyon,Macera
İzlenme243 Görüntülenme
Türkçe Altyazılı
IMDB: 8.3/10
5 kişiden oluşan birbirinden bagımsız savaşçılar.Gamora,rocket,groot,drax ve Quill bu beş savaş.ı insalık için kötüleri durdurmaya and içmişlerdir ancak kötülerin elinde bulunan küre savaşçıları zor duruma sokacaktır.Küre sayesinde çok güçlenen düşman savaşçılara bütün kötülüklerini kusmaktadır.İyi seyirler
Yapım2014,ABD
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularLee Pace,Chris Pratt,Karen Gillan,Benicio Del Toro,Zoe Saldana
YönetmenJames Gunn
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Bilim Kurgu,Macera,Türkçe Dublaj
İzlenme594 Görüntülenme
Türkçe Altyazılı
IMDB: 8.3/10
Uzaydaki bir madende çalışan androidler, kaçıp dünyada rehine alıyorlar. Rick Deckard (Harrison Ford)'ın işi onları bulup yok etmektir. Kaçanları ararken, anroidlerle insanları biribirinden ayırmak zorundadır. Aramaları sırasında kopya insanları, yani androidleri yapan şirket Tyrell Corporation hakkında gizli bilgiler elde ediyor.
Yapım1982
Gösterim Tarihi25 Haziran
Orjinal AdBlade Runner
Oyuncular Harrison Ford, Rutger Hauer, Sean Young
Yönetmen
TürBilim Kurgu,HD
İzlenme2.039 Görüntülenme
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.3/10
IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.313 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.256 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.