1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

İlişkilere başlarken nelere dikkat etmeli?

İlişkilerde öncelikle iki tarafında beklentisi önemlidir. Ne istediğini, ne beklediğini bilen insanlar mutlu olmayı da başarırlar. Eğer kendilerine haksızlık etmek istemiyorlarsa, hiç kimse onlara haksızlık edemez. Bazen insan kendi kendine eder, ne istediğini bilmeden hareket eder. Yaşamda son derece farklı şeyler olabilir, her şeyi yaşamak için elinden geleni yapman gerekir. Bunun için önce sen mücadele vermelisin. Yaşamdan isteklerini senden başka hiç kimse yerine getiremez. Beklentileri bir araya getirerek hayatı severek yaşamak varken neden kendinizi zorluyorsunuz, neden başka alternatifleri hesaba katmıyorsunuz. Hesaba katmanız gereken özellikle ne istediğinizi bilerek yaşamanız, buna özen göstererek hayatı daha çok seveceğinizi bilmelisiniz. Türkler genelde ilişkilerinde diğer milletlere göre biraz daha farklıdır. Eğer severse gerçekten severler ve bağlanırlar. Bazıları bunu suistimal edebiliyor bununla ilgili bir kaç videoyu türk porno yayınlayan sitelerde bulabilirsiniz.

Başarılı ilişki yoktur, ilişkide ne yaşadığınız ve ne hissettiğiniz önemlidir. Kendinizi değerli hissetmek özellikle kendini daha iyi hissetmek istiyorsan doğru insanı seçme konusunda başarılı olmayı da bilmek gerekir. Güzel, özel, olduğu kadar çekici bir kadınla neler yaşayabileceğinizi hesap etmeniz gerekir. Birlikte bir karar alırken ilişkilerde nereye gideceğine en fazla ne yapacağınıza özellikle de dürüst birlikteliklere değer vermeniz gerekir. Sonunda hüsran yaşamamak için önce kendinize doğru soruları sorun, önce kendinizi sorgulayın ki hayat size her zaman güzel alternatifler versin. Bu seçenekleri en doğru şekilde değerlendiriyor olmakla kendinize en doğru adımı attığınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü yaşam size sürprizler hazırlarken öncelikle ne istediğinize bakar, ne istediğinizi bildiğiniz sürece yeni ilişkilere başlamaktan korkmamalısınız.

İstekleriniz öncelikle mantıklı olmalıdır, karşınızdaki insanla nereye kadar gidebileceğinizi görüyor olmanız ilişkiyi analiz edebiliyor olmanız konusunda önemlidir. Ancak hesapla kitapla bir çok şeyin olmayacağını bilmelisiniz, biraz da duyguları yaşayarak görmeniz gerekir. Yaşayarak anlamaya fırsat vermek için yaşamaktan korkmamalısınız. Hayatta hiç bir şeyden korkmamanız gerekir, yaşam boyu doğru olanı yapmanın nasıl zarar verebileceğini tahmin edemezsiniz, hayat size özel olmalıdır. Size özel yaşanmalıdır. Yaşamda kendinize özel seçimleriniz olmak zorunda, bu seçimler sizi daha mutlu bir hayata sahip olmaya götürmeli.

1.320 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: /10
Sinema Modu // Aç
Yapım
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
Oyuncular
Yönetmen
TürErotik
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.