1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

İlişkilerde yapılan hatalar nelerdir?

İnsanlar çok severler ama sevdikleri zaman daha büyük hatalar yaparlar. Bu büyük hataların önüne geçmek için öncelikle ne istediğinizi bilmeniz önemlidir ama yeterli değildir. Bunun için ne yaptığınıza da dikkat etmeniz gerekir. Çünkü söylemezseniz bilemezsiniz, duygularınızı dile getirirken dikkatli davranıyor olmanız gerekiyor. Çok seviyor olabilirsiniz ama bunu söylemezseniz nereden bilebilir ki? Duymak istiyor olamaz mı? Sevdiğinizi söylemenizi duyduğunda kendini gerçekten seviliyor hissedecektir. İlişkilerde yapılan hataların başında duygularınızı göstermeyi bilmeniz geliyor. Eğer duygularınızı göstermeyi biliyorsanız ilişkinizde bir sıfır öndesiniz demektir.

Birbirinizi arkadaş çevresine alma konusunda acele etmeyin, her şeyden emin olduktan sonra bu adımları atmalısınız. Sevgi, aşk, beklenti denildiğinde duygular son derece hassas olur. Her an yeni bir tartışma her an yeni bir kavga söz konusu olabilir. Ayrılık, kısa ya da uzun süreli ya da asla dönüş olmayacak şekilde mümkün olabilir.

Evlilik için daha erken diyorsanız, evlilik size aşkınızın kavgalarından sonra aynı evde olma şansı verir. Dolayısı ile kavgalar uzamaz, birbirinizden kopmazsınız. Görmezsem unuturum durumlarına girmezsiniz. Çünkü sevgi, aşk, kavgasız gürültüsüz olmaz. Kavga gürültü aşkın tuzu biberidir. Kendinizi ifade ettiğiniz, karşınızdaki insanın duygularını gördüğünüz sürece hayatın size getireceklerine hazır olmanız demektir. Fakat evlendiğinizde hala mobil porno izlemeye devam edecekseniz eğer aynı evde olduğunuz için bu eşinizle aranızda büyük sorunlar yaratacaktır.

Çok şey yaşamış görmüş olabilirsiniz ama bu yaşadıklarınızın size ne kattığı önemli. Bazı insan vardır çok şey yaşar ama hiçbir şey alamaz. Bazı insan vardır çok az şey yaşar ama öyle dersler alır ki şaşar kalırsınız. Siz hangisisiniz?

Hayattan öğrendiklerinizi yeni ilişkinizde yaşamanız gerekir, kendinizi olduğunuz gibi ortaya koymanız gerekir. Eğer kendinizi olduğunuz gibi ortaya koyabiliyor, çekinmiyor, gizlemiyorsanız hayatın size getireceklerini doğru şekilde karşılıyorsunuz demektir. O zaman yaşamdan beklentileriniz de gelişir, daha hoş çok daha şık bir ilişki içerisinde olabilirsiniz. Bu tamamen elinizde. Hazır olmakla ve karşınızdaki insanın hazır olması ile alakalı bir durum. Eğer gerçekten kim olduğunuzu ve ne istediğinizi biliyorsanız ilişkide hata yapmaktan korkmayın.

1.219 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: /10
Sinema Modu // Aç
Yapım
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
Oyuncular
Yönetmen
TürErotik
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.