1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Hız Tutkusu HD izle


1.450 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 7.4/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Filmde Tobey Marshall, ismindeki genç adam arkadaşları arasında saygın bir kişidir. Tobey, babası ile birlikte Tobey Motors, isminde bir tamirci dükkanında çalışmaktadır. Tobey,a burada arkadaşlarıda yardım etmektedir. Fakat babasının ölümü ile kendsine kalan yüklü miktardaki borcu Tobey,ı rahatsız etmektedir. Zorlu, zengin ve güçlü düşmanı Dino Brewster bir gün Tobey’ye hayatında sadece bir kez alabileceği bir iş teklifiyle gelir. Sınırsız sermayesiyle Dino, Tobey’ye dünyanın en hızlı Mustang’ini yapmayı teklif eder. İşini kurtarabileceğini düşünen Tobey hiç düşünmeden bu teklifi kabul eder. Mustang’in yapımı ve satış işlemleri devam ederken Tobey, güzel rakibi Julia Maddon la bir yarış hazırlığına başlar. Tobey Dino’nun ekibine karşı kendi takımıyla ve yakın arkadaşı Little Pete ile birlikte hazırlıksız bir yarışa başlar. Yarış ölüme dönünce Dino suçu Tobey’nin üstüne yıkar ve onu hapse gönderir.İki yıl sonra tekrardan işinin başına dönen Toybey, aynı zamdan arkadaşının ve kendi intikamını alabilmek için yemin edecektir..
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi14 Mart 2014
Orjinal AdNeed for Speed
OyuncularDominic Cooper, Aaron Paul, Kid Cudi, Rami Malek, Imogen Poots
YönetmenScott Waugh
Tür2014 Filmleri,Aksiyon
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. kendi tarzında iyi bir film.saygılar

    Yorum
    özcan 3 Ağustos 2014 at 01:20 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.234 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.