1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Herkesin Bir Planı Vardır HD izle

214 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 7.0/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Filmde Agustín, ismindeki adam sevdikleri tarafından terk edilen bir adamdır. Buenos Aires, sürdürmekte oldugu yaşamı kendisini yavaş yavaş daha sinir bozucu bir kişilige bürünmesine neden olur. İkiz kardeşi Petro'nun ölümünden sonra Agustín, Petro'nun kimliğinde Parana Delta bölgesinde gizemli yeni bir hayata başlamak için yola koyulur... Orası bu iki kardeşin küçüklüklerinin geçtiği bir yerdir. Yeni hayatına başlamak üzereyken Agustín, istemedigi halde kendisini bir takım tehlikeli işler içinde bulacaktır..
Yapım2012, Arjantin, İspanya
Gösterim Tarihi30 Ağustos 2012
Orjinal Ad
OyuncularViggo Mortensen, Sofía Gala, Soledad Villamil , Daniel Fanego, Javier Godino
YönetmenAna Piterbarg
TürDram,Suç,Türkçe Dublaj
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.