1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Hercules Reborn HD izle


3.610 Görüntülenme
2 Yorum
IMDB Puanı: 5.8/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Arius'un evlenmek üzere olduğu kadın, kötü kalpli kral tarafından kaçırılınca, Arius çareyi Herkül'ü krala karşı savaşmak için ikna etmekte bulur. Herkül ailesini öldürdüğü için sürgündedir ve bu teklife sıcak bakmıyordur. Ancak kırılan onurunu yeniden kazanabilmesi için böyle birşeyede ihtiyacı vardır.
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi7 Ağustos 2014
Orjinal Ad
OyuncularJohn Hennigan, Christian Oliver, Marcus Shirock, Ben Chagra Khalid
YönetmenNick Lyon
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Macera
Etiketler
Yorumlar2 Comments
  1. beyler can sıkıntısından izledim … Acık olmak gerekirse 90 dakika bnm gibi izleyip zaman harcayıp küfr etmeyin kndinize :))) baska filmlere bakın ve ben kolay kolay da yorum yazan biri değilimdir

    Yorum
    Emrekochan 31 Temmuz 2014 at 05:21 - Cevapla
  2. film 10 üzerinden 5 anca hakkeder oda tarih konusu için. senaryo kötü, özellikle filmin adı herküle bağlanmamalıydı. çünkü herküllük bir durum yok filmde. bildiğimiz herküle de hakaret olmuş. bildğimiz herkül olmasa dahi herkül ismine yazık olmuş. boş vakit için izlenebilir.

    Yorum
    toprak 25 Temmuz 2014 at 03:36 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.