1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Hannah Arendt – Türkçe Altyazılı HD


Son Part Tek Parça 720p dir.

5.551 Görüntülenme
2 Yorum
IMDB Puanı: 7.0/10
Sinema Modu // Aç
altyazi
İMBD Puanı olarak 7.0 alarak güzel bir film olmuş aslında. filmi izleme sitelerinde bu filmi çok arayan var ancak herkes 720p kalitesinde vermiyor gerçek 720p film izle'me sitesi hdfullsinema.com sizlere iyi seyirler dileriz.
Yapım2012 - Almanya , İngiltere
Gösterim Tarihi2012 - Almanya , İngiltere
Orjinal AdHannah Arendt izle
OyuncularJulia Jentsch , Janet McTeer , Barbara Sukowa , Axel Milberg , Michael Degen
Yönetmen
TürAltyazılı,Dram,HD
Etiketler
Yorumlar2 Comments
  1. hannah arendt’i okuyup az çok öğrendikten sonra izlemek gerek bu filmi. bu şekilde film daha öğretici ve etkileyici oluyor. Çeviri de çok kritik hatalar vardı. banality of evil bile yanlış çevirilmişti. düzeltilirse çok iyi olur. tesekkürler

    Yorum
    Enes 12 Mayıs 2015 at 21:50 - Cevapla
  2. Açıkçası biraz sıkıcı olsa da genel konu ve mesajları göz önüne alındığında; gayet güzel. Çeviriye biraz daha özen gösterilirse minnettar oluruz. Teşekkür ederim.

    Yorum
    Selahattin 29 Ocak 2015 at 10:01 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.