1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Göz HD izle


1.090 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 7.4/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Korku ve Gerilim film tutkunları için kesinlikle izlenmesi gereken yapım sitemizde sizlerle, Film hakkında kısaca bahsedecek olursak film eski bir aynanın etrafında gelişen olaylar ile başlıyor. Aynanın son sahipleri esrarengiz bir şekilde hayatlarını kaybediyor. Bu ailenin çocukları Kaylie ve Tim, anne ve babalarının ölümlerinden sonra kötü giden kardeşlik baglarını düzeltmeye çalışsalarda gizemli bir güç onların arasını dahada kötü yapmaya çalışmaktadır. Kaylie, olup biten herşeyin ayna tarafından oldugunu tahmin etmektedir.Ve bu konu üzerinde araştırmalarını ilerlettikçe Ayna onu ve kardeşinide etkisi altına almaya çalışacaktır...
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi04 Temmuz 2014
Orjinal AdOculus
OyuncularAnnalise Basso, Karen Gillan, Rory Cochrane, Brenton Thwaites, Katee Sackhoff
YönetmenMike Flanagan
Tür2013 Filmleri,Gerilim,Korku
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.