1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Godzilla 2014 izle


1.259 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 7.8/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
1999 yılında Janjira nükleer santralinde yaşanan patlama sonucu Joe Brody ve eşi Sandra kaybolur. Yıllar sonra, Joe'nun oğlu Ford, bu olayın gerçek nedenini araştırmaya koyulur. Ancak tüm insanlığı tehdit eden Godzilla canavarı yeniden canlanmıştır. Ve insanlık bu kez acımasız canavarla savaşmak zorundadır.
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi16 Mayıs 2014
Orjinal Ad
OyuncularAaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Bryan Cranston, Richard T. Jones, Sally Hawkins
YönetmenGareth Edwards
Tür2014 Filmleri,3 Boyutlu,Aksiyon,Bilim Kurgu,Macera,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. GODZİLLANIN KURTARICI OLDUĞU BİR FİLMİDE GÖRMEK VARMIŞ…..TARZI SEVENLER İÇİN GAYET GÜZEL GÖRÜNTÜSÜ OLAN SES VE ALTYAZI UYUMLU BİR FİLM İZLEMEMİZ İÇİN EMEK SARFEDENLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLER……..

    Yorum
    RIFAT KURU 21 Ağustos 2014 at 04:06 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.818 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.275 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.232 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.