1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Göç: Tanrılar ve Krallar Full izle

159 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 6.9/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Tevrat'ın bazı bölümlerinden esinlenerek yazılan hikayede, Hz. Musa'nın doğumundan ölümüne kadar olan hayatının önemli kesitleri anlatılıyor. Hz. Musa, 600 bin kişiyle birlikte Firavun'un acımasızlığına karşı savaş açarak özgürlüklerini aramaya koyulurlar.
Yapım2014, ABD, İngiltere, İspanya
Gösterim Tarihi12 Aralık 2014
Orjinal AdExodus: Gods and Kings
OyuncularChristian Bale, Joel Edgerton, Ben Kingsley, Hiam Abbass, Tara Fitzgerald
YönetmenRidley Scott
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Dram,Macera,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. ALIŞILAGELMİŞ 10 EMİR FİLMLERİNDEKİ ANLATIMIN DIŞINA ÇIKILMIŞ BİR FİLM OLMUŞ BİYOGRAFİSİ DAHA KUVVETLİ AMA AKSİYON ORANI SINIRLI KIZILDENİZİN MEŞHUR YARILMA SAHNESİ BİRAZ DAHA GÖRKEMLİ OLABİLİRMİŞ…NEYSE SEYİRİMİZ İÇİN EMEK SARFEDENLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLER..

    Yorum
    RIFAT KURU 12 Nisan 2015 at 05:48 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.