1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Gerçek Cennet HD izle


609 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 5.9/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Yaşanmış bir hikayeden uyarlanan filmde,ailenin tek çocugu olan ve rahatsızlıgı sırasında ameliyat olması gerekmiştir.Ancak ameliyat masasında tekrar uyanamaz bu arada cennete gider.Hz.İsa ile tanışmıştır,çok önceleri ölmüş olan ailesiyle tanışır.Hayatı eskisi gibi olmayacaktır çünkü aile fertleri ona ögütler vermişlerdir ve bunları ailesi üzerinde uygulayacaktır.
Yapım2014,ABD
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularMargo Martindale,Jacob Vargas,Kelly Reilly,Thomas Haden Church,Greg Kinnear
YönetmenRandall Wallace
Tür2014 Filmleri,Aile,Dram,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. GERÇEK BİR HİKAYEDEN ALINTI OLAN BU FİLM AÇIKÇASI BANA UMDUĞUM GİBİ GELMEDİ BEKLENTİYİ PEK FAZLA BÜYÜTMEMEK LAZIM AMA YİNEDE EMEK SAHİPLERİNE HAKLARINI TESLİM ETMEK GEREK….SAĞOLSUNLAR……

    Yorum
    RIFAT KURU 27 Kasım 2014 at 04:16 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.