1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Gece Planı HD izle


30 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 6.9/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Josh amerikanın insanlarının düşünmeden sorgulamadan kabul ettiklerinden bıkmıştır ve bu durumu degiştirmek istemektedir.Dena ise çevreci olarak bu yolda ilerleyebilmek için ailesinin zenginligine ragmen okumayı bırakıp kendi istedigi hayatı yaşamayı tercih etmiştir bu sebepten dolayı josh ile yolları kesişmiştir.İkiside farkındalık yaratabilme gayreti içerisindedirler planları ise barajları yıkmak ve denizlerin kurumasını ve susuzlugun bi nebze olsun geçmesini saglayabilmektir.Bunun için deniz piyadesi olarak görev yapmış ve daha sonra orduyu terk etmiş olan harmonu bulmaları gerekmekteydi.Harmon ormanda bir başına yaşayan ve askerde patlayıcılar konusunda uzman olmuş eski bir askerdir ikiliye yardım edecektir ancak işler planladıkları gibi gitmez ve bütün kasabanın bu patlamadan haberi olacaktır ancak kimin yapacagını bilmezler.
Yapım2013,ABD
Gösterim Tarihi04 Temmuz 2014
Orjinal Ad
OyuncularAlia Shawkat,Dakota Fanning,Logan Miller,Peter Sarsgaard,Jesse Eisenberg
YönetmenKelly Reichardt
Tür2013 Filmleri,2014 Filmleri,Dram,Türkçe Dublaj
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.314 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.256 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.