1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Frankenstein Ölümsüzlerin Savaşı HD izle

3.732 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 7.1/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Doğaüstü yaratıklar Dünya'yı ele geçirmek isteyince, eşi benzeri görülmemiş bir kahraman insanoğlunun yardımına koşacaktır..Görsel efekleri ile izleyicilerin begenisini toplamayı başaran film sizlerle..
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi24 Ocak 2014
Orjinal Ad
OyuncularYvonne Strahovski , Aaron Eckhart , Miranda Otto , Bill Nighy , Jai Courtney
Yönetmen
Tür2013 Filmleri,Aksiyon,Bilim Kurgu,Fantastik,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. DEFALARCA KEZ ÇEKİLEN KLİŞE BİR KONU FAKAT BU VERSİYONU DAHA FARKLI BİR YAKLAŞIMLA ÇEKİLMİŞ KONU BİRAZ DAHA KARMAŞIK HALDE İYİ TAKİP GEREKTİYOR AMA EFEKTLER BİR HARİKA SIRF ONUN İÇİN SEYRE DEĞER SEYRETTİM VE ÇOK BEĞENDİM EMEK HARCAYANLARA AYRICA TEŞEKKÜRLER…

    Yorum
    RIFAT KURU 19 Temmuz 2014 at 01:42 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.