1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Evrim HD izle


3.435 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 6.9/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Zengin bir iş adımı aynı zamadan bir bilim adamı olan Will, teröristlerin istedigi destegi vermeyince saldıraya magruz kalır ve hayatını kaybeder. Ancak Will, in karısı kendisi gibi bir bilim kadını dır.Ve kocasının beynini geliştirmiş bir bilgisayara entegre ederek beyninin çalışmasını sağlar, bedeni ölü ancak beyni çalışan Will, ülkesini tehtit eden teröristlere karşı internet üzerinden bilgiler vermektedir.Terörist grupları Will,in hayatta oldugunu ögrenmeleri üzerine Will,i öldürmek için harekete geçecektirler..
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi30 Mayıs 2014
Orjinal Ad
OyuncularJohnny Depp, Morgan Freeman, Rebecca Hall, Paul Bettany, Kate Mara
YönetmenWally Pfister
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Bilim Kurgu,Dram
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.234 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.