1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Empire State Türkçe Dublaj izle

298 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 5,1/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Chris Potamitis uzun süren güvenlik görevlisi hayatına polis olarak devam edebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Fakat bu isteğine bir türlü kavuşamayan Chris Empire State Zırhlı Araç Şirketinde güvenlik görevlisi olarak iş bulur. Chris en yakın arkadaşı olan Eddie'ye güvenerek çalıştığı şirketin en zayıf güvenlik açıklarını anlatmak gibi bir hata yapar. Chris Eddie'ye verdiği bu bilgiden kısa süre sonra kendini, yüklü miktarda birikmiş olan parayı çalmak için hazırlanmış ve çok ince düşünülmüş bir planın içinde bulur. Plan işledikçe büyüyen riskler karşısında telaşlanan Chris karşısında NYPD Dedektifi James Ransone'u bulur.
Yapım2013
Gösterim Tarihi2013 - ABD
Orjinal Ad
OyuncularDwayne Johnson, Emma Roberts, Liam Hemsworth, Michael Angarano, Nikki Reed
Yönetmen
Tür2013 Filmleri,Aksiyon,Dram,Macera
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.302 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.