1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Düğün Dernek 2 sünnet izle

İsimlerini ilk defa 2010 yılında çevirdikleri Çalgı Çengi filmiyle duyduğumuz Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi, yaklaşık 5 yıldır hayatımızda komedi alanında damga vurmuştur. Özellikle Türk film ve dizilerinde oynarken çift olarak başarılı olanların devam filmleri yada dizileri çekmesi alışılageldik bir durumdur.

İsimlerini duyduğumuz Çalgı Çengi filminden sonra birkaç değişik yapımda rol alan ikilinin başrol oynadıkları ikinci yapım “İşler Güçler” dizisi olmuştur. İlk filmin ardından oynadıkları dizinin hakkını veren ve bu alanda gerçekten çok başarılı olan ikili, kendi hayran kitlelerini de oluşturmuş oldu. 2013 – 2013 yılları arasında devam eden dizi sanki birazda erken final yaparak sona erdirildi. 2013 yılında asıl patlama noktaları olan Düğün Dernek filminin çekimlerini yaptılar. Bu filmle birlikte artık isimlerini Türkiye’de duymayan kalmadı. Bu film öyle bir etki oluşturdu ki hem basında hemde sosyal medyada dönemin en çok konuşulan konusu oldu. Filmin yakaladığı başarı ve izleyici kitlelerinin de talebi üzerine devam filmi olan ” Düğün Dernek 2 izle ” filminin çekimlerine 2015 yılında başlandı. Düğün Dernek’in ilk filminden sonra yine dizi sektörüne dönen ikili yine dayanamayarak film çekimine başladılar. 2013 yılında başarılı bir gişe yapan Düğün Dernek’ten sonra 2014 – 2015 yıllatında “Kardeş Payı” dizisi çekildi. Bu dizide yine ülke gündemine damga vurmayı başardı ama ilk dizi çalışmaları olan “İşler Güçler” dizisi gibi bu dizide tahmin edildiğinden önce sona erdirildi. 2015 yılının son aylarında çekimi tamamlanan ve vizyona giren ” Düğün Dernek 2 Full izle ” filminden sonra yeni bir dizi çalışması yapıp yapmayacakları şimdiden merak konusu olan ikili, bundan sonraki adımlarını henüz açıklamadılar.

Düğün Dernek 2: Sünnet” filmiyle birlikte 2016 yılına da ses getirerek girmeyi başaran ikili için yapılan yorumlara bakıldığında çok başarılı bir geleceğin onları beklediğini söyleyebiliriz. Özellikle Zeki Alaysa – Metin Akpınar, Kemal Sunal – Halit Akçatepe, Türkan Şoray – Kadir İnanır, Münir Özkul – Adile Naşit çiftlerinden sonra Ahmet Kural – Murat Cemcir çiftinin de ülkemizde kabul göreceği ve çok sevileceği tahmin ediliyor.

2.705 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: /10
Sinema Modu // Aç
Yapım
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
Oyuncular
Yönetmen
TürKomedi
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.302 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.