1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Dracula Başlangıç HD izle


331 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 3.5/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Vlad dracula dünyanın görmüş oldugu en korkutucu ceza veren krallarından biriydi.Sevmedigi insanları,suçluları ve din insanlarını kazıklara otuttuyor ve insanlar ibret alsın diye insanların yogun oldugu bölgelere bıraktırıyordu.Ancak çok uzun süre geçmeden tahttan indirildi ve daha sonrasında öldü ancak açılan mezarında draculanın cesedi bulunamadı.
YapımABD
Gösterim Tarihi03 Ekim 2014
Orjinal Ad
OyuncularSarah Gadon,Charlie Cox,Luke Evans,Charles Dance,Dominic Cooper
YönetmenGary Shore
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Fantastik,Gerilim,Korku
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. FİLM YAPIM OLARAK ÇOK BAŞARILI AMA SENARYO İTİBARIYLA BİRAZ SIKINTILI OLDUĞUNDAN OLSA GEREKKİ OSMANLIYA BUKADAR SALLANMIŞ BİR TARİHÇİ DEĞİLİM AMA ZANNEDİYORUMKİ OSMANLI BU SENARYODAKİ GİBİ DEĞİLDİR……NEYSE YİNEDE FİLMİ İZLEMEMİZ İÇİN EMEK SARFEDENLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ………

    Yorum
    RIFAT KURU 23 Kasım 2014 at 04:20 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.302 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.