1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Dördüncü Kuvvet Hd izle


303 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 6.9/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Yetenekli bir gazeteci olan paul amerikanın klişe haberlerinden sıkılmıştır,moskovanın ünlü gazetelerinden birinden teklif gelmesiyle birlikte hiç düşünmeden kabul etmiş ve moskovaya gelmiştir.Paul burada şaşalı bir moda hayatının içinde haber yapmaya başlayınca günleri çok eglenceli geçmeye başlamıştır.Ancak bir sabah işe gelirken tanık oldugu cinayet onun hayatını alt üst edecektir.Bu cinayet bir başka gazetede mafya ve rusyanın adalet sistemindeki çatlaklar ile sürekli haber yapan ve mafyanın kara listesindeki bir muhabiirdir.Bunun haberini yapan paul tam bu sirada güzel aktivist katja'ya aşık olur hem onu elde etme arzusu hemde işindeki konumu artık hayatını tehlikeye atacaktır.
Yapım2012,Almanya
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularMax Riemelt,Moritz Bleibtreu,Rade Serbedzija,Kasia Smutniak,Mark Ivanir
YönetmenDennis Gansel
TürAksiyon,Bilim Kurgu,Polisiye,Politik,Türkçe Dublaj
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.234 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.