1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Donmadan Film İzlemek İsteyenler

Film izlemek artık sinemalardan çok internet üzerinde yapılan bir hobi oldu.Genelde izleyiciler her hafta çıkan filme gitmeye erinebilir bu nedenle film internete gelince izlerim o zamana kadar da çıkan filmleri izlerim diye düşünür.Ancak sık sık karşılaşacağı sorunlardan bir tanesi donma sorunu olacak.Ülkemizde bulunan alt yapı nedeniyle internet hızı çok yavaştır.Ancak yinede film izleme keyfini engelleyecek kadar çok değildir.Sitelerin desteği ile film izleme keyfi arttırılabilir .Bazı siteler internete ekstra yük olarak interneti zorlar ve filmin akıcı olmasını engeller bu nedenle bu tür sitelerde film izlemek işkence gibi olur.

Full Film İzlemek İçin Tek Adres

Özellikle filmleri full film izlemek istiyorsanız yani parça olarak izlemek istemiyorsanız site kalitesi yüksek olmalı ki filmler donmasın.Full film izlemek için tek adres vardır oraya da tıklayarak ulaşabilirsiniz.Filmler hem yüksek kalitede hem de donmadan izlenmesi mümkün olunca film izlemenin keyfine varacaksınız.Site kalitesinden kaynaklanmayan sorunlarda internetiniz yavaş ise filmleri site üzerinden indirebilirsiniz veya yüklenmesini bekleyebilirsiniz.

12 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: /10
Sinema Modu // Aç
Yapım
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
Oyuncular
Yönetmen
TürAds
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.