1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Dolandırıcılık Sanatı HD izle


746 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 7.9/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Crunch Calhoun bir sanat eseri soyguncusudur. Son bir vurgun için eski ekibini toplayan Crunch, tarihi bir kitabı başarıyla çaldıktan sonra ekipte bulunan kardeşi Nicky çok tehlikeli bir vurgun planı daha yapar. Bu zor görev esnasında Crunch, kardeş olmanın anlamını sorgulamaya başlayacaktır.
Yapım2013, ABD, Kanada
Gösterim Tarihi20 Haziran 2014
Orjinal Ad
OyuncularKurt Russell, Jay Baruchel, Katheryn Winnick, Devon Bostick, Karyn Dwyer
YönetmenJonathan Sobol
Tür2013 Filmleri,Komedi,Suç,Türkçe Dublaj
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.818 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.275 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.232 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.