1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Dizi fragmanları izle

Dizilerin son bölümlerini, kaçırdığınız dizi bölümlerini, izlemek istediğiniz dizinin bir sonraki bölümünü seyredebilmek adına doğru yere hoşgeldiniz. Televizyon ilk çıktığı zamanlarda, sadece birkaç kanalda haftada yer alan birkaç dizi belirli saatlerde belirli kişiler tarafından izlenebiliyordu. Yani o saatte eğer diziyi kaçırdıysanız, bir işiniz varsa aynı diziyi tekrardan izlemek imkansızdı.

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde, internet sayesinde istediğimiz her dizinin her bölümüne 7/24 istediğimiz her an her yerde cep telefonlarımız, bilgisayarlarımız vasıtasıyla aracımızda mola vermişken, cafede, parkta, her an müsait olduğumuz her yerde izleyebiliyoruz. Yani dizi başlarken işim vardı izleyemedim o saatte müsait olamadım acaba bu bölüm ne oldu gibi olayları sonbolum.com ile düşünmüyoruz dahi. İstediğimiz dizilerin son bölümlerini son bölüm izle sitesinde kolaylıkla izleyebiliyoruz

DİZİ FRAGMANI NEDİR? DİZİ FRAGMANLARI NASIL İZLENİR – DİZİ FRAGMANLARI İZLEME SİTESİ

Dizi fragmanları, dizinin bir sonraki bölümünde ne olacağı konusunda izleyicileri önceden aydınladan, oldukça kısa, jenerik videolardır. Fragmanlar genellikle oldukça kısa sürmektedir. Örneğin 30sn – 3dk arasında olmaktadır. Dizi fragmanları izlemekteki amaç kişinin izleyeceği bir sonraki bölüme yönelik az da olsa bilgi sahibi olması, dizinin bir sonraki bölümde neler olacağını merak etmesidir. Peki dizi fragmanları nerede izlenir? Dizi fragmanları nasıl izlenir? Dizi fragmanları izleyebilmek içindizi fragman izle sitesi sonbolum.com ‘u izleyebilirsiniz. İstediğiniz dizilerin bölümlerini izleyebilmeniz adına dizi bölümleri izleyebilmek, istediğiniz dizilerin fragmanlarını izleyebilmeniz adına dizi fragmanları izleyebilmek adına tercih edebileceğiniz bu siteyi takip ederek, bu sitenin yüzü gülen takipçileri arasında yerinizi alabilirsiniz

Kaynak: www.sonbolum.com

35 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: /10
Sinema Modu // Aç
Yapım
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
Oyuncular
Yönetmen
TürAds
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.