1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Derinin Altında HD izle

3.839 Görüntülenme
2 Yorum
IMDB Puanı: 7.1/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Nerden ve kim tarafından gönderildiği bilinmeyen gizemli kadın, İskoçya'da erkek otostopçuları hedef alıyor. Scarlett Johansson'un mükemmel oyunculuğuyla bütünleşen bilimkurgu filmi sizlerle.
Yapım2013, ABD, İngiltere
Gösterim Tarihi14 Mart 2014
Orjinal Ad
OyuncularScarlett Johansson, Jeremy McWilliams, Lynsey Taylor Mackay, Paul Brannigan
Yönetmen
Tür2014 Filmleri,Bilim Kurgu,Dram,Gerilim
Etiketler
Yorumlar2 Comments
  1. BU FİLM ÇEKİLMESEYMİŞTE SADECESENARYO OLARAK KALSAYMIŞ BENCE DAHA BİR ŞIK DURURMUŞ HERHALDE ZAMANA YAZIK ETMEK İSTEYEN VARSA OZAMAN AYRI….FAKAT YİNEDE BİZSEYREDELİM DİYE EMEK SARFEDENLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLER

    Yorum
    RIFAT KURU 29 Haziran 2014 at 04:00 - Cevapla
  2. ZAMAN KAYBI.

    Yorum
    ADEM 28 Haziran 2014 at 19:31 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.