1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Deli Kadir izle

Fitness salonunda koşu bandıda koşarken zenci bir hatun yeni kaydolmuş egzersiz ypaıyor idi. Açma germe yaparken bana bakıyor idi. Elime küçük bir halter aldı ve yanıma geldi. Kaldırma şekilini ona gösterdim. ÜZeirnde pembe bir şort ve üzerinde siyah bir t-shirt var idi. Aşağıda makinada kol kasımı çalıtırırken yanıma geldi. Siyah saçlarını sallıyor ve sexi sexi zenci hatun bana bakıyor idi.
İçimden bunu becersen diye geçiriyor idim. Zenci hatun hiç becermemiştim genel hayatımda. Ardından biraz konuştuk ve spor salonundan çıktık. Yolda zenci kızı kaldırdaki bir duvara dayadım ve öpmeye başladım. Evim arka sokakta idi. Ona evime glemesini istedim ve benı kırmadı. Eve girer girmez kapıda çıkardım penisimi ve ağzına verdim.
Zenci hatunla oral sex yaparken öyle güzel somurduğunu farkettim ki eletrik süpürgesi gibi içine çekiyor idi. Zenci hatun gerçekten gizli çekim çok güçlüydü.Boğazına kadar köklüyordum.
Daha sonra onu yatağa yatırdım ve ona oral porno yapmaya başladım. Vajina sı ciğer gibiydi simsiyahtı ama hoşlanıyordum yalarken. Çok güzel kokusu var idi. Ona oral sex yaparken beni bacaklarıyla vajinasına kıstırıyor idi.Vajinasıda hızması var idi.
Onunla oral sex yaptıktan sonra arkadan anal sex yapmaya başladım. Çok dar bir götü var idi. Onunla anal sex yaparken çığlıklar atıyor idi zenci hatun. Gerçekten çok sıkı kalçası kalçası vardı. Onu becerirken zevktim zenci kızı boğazlıyordum arada parmağımı ağzına sokuyordum.Bundan çok zevk alıyor idi.

42 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: /10
Sinema Modu // Aç
Yapım
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
Oyuncular
Yönetmen
TürErotik
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.