1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Deli Dolu Gençlerin Okul Maceraları

2015 Fransa yapımı olan Amman Hocam 2; daha önce birinci filmi ile büyük bir ilgi görmüş ve sinema seyircisi tarafından tebrik toplamıştı. Bu yüzden 2013’te ilki çekilen serinin ikinci filmi 2015 yılında çekildi. Şimdi herkes merakla filmin vizyona gireceği tarihi beklemeye başladı. Hepimizin bir zaman geçtiği lise yıllarını konu alan film; deli dolu gençleri karşınıza çıkarıyor. Deli dolu gençlerin lise yıllarında yaşadıkları birtakım maceraları konu alan film; oldukça komik sahneleri  porno film ile ön plana çıkıyor. Zaten serinin birinci filminde de; oldukça komik sahneler vardı, bu yüzden de izleyiciler filmi bir hayli beğenmişlerdi arkadaşlar. Serinin ikinci filminin fragmanlarına baktığımız zaman yine komedinin hız kesmeden devam edeceği gözlemlenmektedir. Eğer biraz canınız sıkılıyor ve stresli bir şekilde hayatınıza devam ediyorsanız; bu filmi seyrederek en azından biraz tebessüm edebilirsiniz. 26 Şubat 2016 tarihinde vizyona girecek olan Amman Hocam 2; daha şimdiden fragmanlarıyla adeta sinemaseverleri doyurmayı başardı bile. Bakalım film, fragmanları kadar büyük bir ilgi örecek mi ve gişe rekoru kırmayı başaracak mı?

Sitemize giriş yaparak bu filmi vizyona girdikten sonra Amman Hocam 2 izle seçeneği ile online olarak seyredebilirsiniz. Sitemiz üzerinden bu filmi izlerken; ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız ve sinema salonlarına ödediğiniz paradan da kurtulacaksınız, bu arada sitemizde yer alan diğer filmleri de ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz dostlar.

 

114 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: /10
Sinema Modu // Aç
Yapım
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
Oyuncular
Yönetmen
TürAds
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.302 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.