1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Dağ 2 filmini izle

Merhaba sayın ziyaretçiler, hepimiz hafta sonları yemeklerimizi yedikten sonra veya gece keyfi yaparken neredeyse çoğu zaman internetten film izlemekteyiz.Bir çok savaş filmi ve aksiyon filmi severler dağ filminin ilk serisini oğuz ve bekirin muhabbetlerini ve Müslüm babanın affet beni şarkısıyla içilen rakıyı bilmektedir.

Bu yazımızda sizlere dağ filminin 2’ci serisi olan ve çok ses getiricek özel harekat filmi olan dağ 2 filmini anlatmaktayız.

Oğuz ile bekirin özel time alınmasıyla başlayan bu macera suriye ve ırak taraflarında gerçekleşen bir filmdir.Terör örgütlerinin eylemlerini durdurmak amacıyla yollanan bu özel harekat bir çok aksiyona ve ölümle burun buruna kalmaktadır.

Filmizliyok.com ekibi sizlere dağ 2 filmini izleme olanağı sunmakta ve ilk olarak internet aleminde önünüze koymaktadır.

Dağ 2 filmini izle yazdığınızda önününe gelen seçeneklerden filmizliyok.com dağ 2 filmi henüz piyasaya düşmemişken sizlere dağ 2 filmini hd izleme olanağı sunmaktadır.

Aksiyon ve asker filmleri izlemek için sitemizin kategorisinden filmleri ve yeni çıkan filmleri takip edebilirsiniz.

7/24 güncel ve aktif olan ekibimiz sayesinde 2016 ve 2017’de çıkan vizyon filmlerine sitemizden ulaşabilir ilk izleyen sizler olabilirsiniz.

Şimdilik diyeceklerimiz bu kadar saygılarımızla filmizliyok.com ekibi sunar.

 

219 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: /10
Sinema Modu // Aç
Yapım
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
Oyuncular
Yönetmen
TürAds
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.