1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Confession HD izle


41 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 7.2/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Sıkı arkadaş olan üç genç okul yıllarını hep beraber olarak geçirirler.Okulun bitmesine bir kaç gün kalasıya dogru bildikleri bir şey yaparlar ve birinin hayatına mal olurlar.Ancak suç üzerlerine kalmayan gençlerin arası açılır.Yıllar geçtikten sonra birisi hemşire olmuş ve işine oldukça baglı birisidir.Digeri ise sigortacılık yapmaktadır ancak aldıgı borçları ödemekte sıkıntı çektigindne dolayı dolandırıcı olarak anılmaktadır.Bu ikisinin dışında grubun üçüncüsü olan kendi işinin başında durmakta ve küçük bir işletmesi bulunmaktadır.İyi seyirler.
Yapım2014,GüneyKore
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularJung Ji-Yoon,Lee Kwang Soo,Joo Ji Hoon,Jang Hee-jin,Ji Seong
YönetmenLee Do-Yoon
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Dram,Suç
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.