1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Compulsion Filmi HD izle


Filmi İllaki HD Kalite izlemek isterseniz sağ alttan 480p yerine 1080p yapınız.

245 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 3.9/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Compulsion izle, 2013 yılında vizyona giren, Egidio Coccimiglio yönetmenliğinde Kanada yapımı, Dram, Gerilim türünde filmdir. Filmin konusu: Amy yemek yemeyi ve yapmayı tutku derecesinde seven üstelik kendi televizyon programı için hazırlık yapan bir kadındır. Saffron ise çocukluktan alışkanlık olmuş çok ünlü bir oyuncu ve Amy´nin idolüdür. Bir gün birbirlerinin yakın komşusu olduğunu öğrenen Amy, Saffron´un oyunculuktan yorgun düşmüş ve hayata küsmüş yaşamına dahil olur. Tabi ki bunu yaptığı o enfes yemekler sayesinde başarır. Filmi izledikten sonra sitemiz hdfullsinema.com icin 1 yorum yaparsanız bizide mutlu edersiniz. İyi seyirler dileriz.
Yapım2013 - Kanada
Gösterim Tarihi2013 - Kanada
Orjinal AdCompulsion izle
OyuncularCarrie-Anne Moss , Heather Graham , Joe Mantegna , Kevin Dillon , Kate Trotter
Yönetmen
TürAltyazılı,Dram,Gerilim,HD
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.