1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Cinsel Yaşamla İlgili Yararlı Tavsiyeler

Cinsel hayat konusunda birçok tavsiye alacaksınız birçok şehir efsaneleri kulağınıza fısıldanacaktır ancak bu tavsiyeler ne başkaları tarafından denendi ne de bir doğruluk payı bulunmaktadır bu nedenle cinsel tavsiyeleri bilimin ışığında almanız sağlığınızı korumanıza yardımcı olur.Günümüz de cinsel yaşamı sağlıklı olan çiftlerin sayıları azalmaktadır.Yenilen yemekler, yapılan sporlar,egzersizler, iş hayatı ve partnerler sağlıklı cinsel yaşamı etkileyen en önemli etmenlerdir.

Seks konusunda yararlı tavsiyelere gelince birkaç tavsiye ile seks hayatınız da bir değişimi porno izleyerek gözle görülebilir olduğunu göreceksiniz.Ülkemiz içinde geçerli olan ön sevişme çok kısa sürmektedir.Kısa süren ön sevişme standartları ise 15 dakika olarak belirlenmiştir bu süre içerisinde ön sevişme ile sekse hazırlık yapılacak olan seks aktivitesinin hazzını fazlasıyla arttırmaktadır.Ön sevişme süresi ne kadar uzarsa partnerler için haz o kadar yükseliyor.Kadın için ayrı erkek için ayrı öneme sahip olan ön sevişme konusunda bir takım bilgilere sahip olursanız kendinize özgü bir yöntem ile ön sevişme yapabilirsiniz.Ancak eksik etmeniz durumunda cinsel ilişkiden tat alamaz hale gelirsiniz.

24 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: /10
Sinema Modu // Aç
Yapım
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
Oyuncular
Yönetmen
TürAds
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.