1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Ceset HD izle


Part 1
Part 2
Tek Part

184 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 8.0/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Ünlü bir iş kadını olan mayka hayatında herşeyi bir düzen dahilinde yapmıştır ve bu düzen kariyerini olumlu olarak etkilemiştir.Ancak mayka bunun zevkini çıkaramadan esrarengiz bir içimde hayatını kaybetmiştir ve maykanın cesedi morgtan alınmak ve topraga verilmek için gelindiginde ceset morgda yoktur.Bu durum polise haber verildiginde eşini henüz yeni kaybetmiş polis dedektifi jaime konuyla yakından ilgilenir.Fakat maykanın ölümünün ardında gizlenmiş olan bir çok konu vardır jaime kaybolan cesedi ve ölümünü araştırırken hem maddi hemde manevi bir kaç olay gizemini koruyacak ve jaimeyi daha çok bu konuya yogunlaşmasına sebep olacaktır.
Yapım2012,İspanya
Gösterim Tarihi19 Temmuz 2013
Orjinal Ad
OyuncularNausicaa Bonnín,Aura Garrido,José Coronado,Belén Rueda,Hugo Silva
YönetmenOriol Paulo
Tür2013 Filmleri,Gerilim,Gizem,Türkçe Dublaj
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.252 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.