1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Cehennem Melekleri 3 HD izle


439 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 7.6/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Barney Ross ve ekibinin eski üyelerinden Conrad Stonebanks, şimdi azılı bir silah tüccarıdır. Bu durum Barney ve diğerlerini rahatsız edince Conrad'da ekibi dağıtmaya karar verir. Buna karşılık kendine yeni ve genç kişilerden ekip kuran Barney, ne yazıkki karşılarına çıkacak başka kötülüklere karşı savaşmakta zorlanacaktır.
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi15 Ağustos 2014
Orjinal AdThe Expendables 3
OyuncularSylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Mel Gibson, Arnold Schwarzenegger
YönetmenPatrick Hughes
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Gerilim,Macera,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. ADAMLAR İHTİYARLADIKÇA AKSİYONUN DOZUNU ARTTIRIYORLAR VE ÇOK KEYİFLİ BİR HAL ALIYOR SERİNİN BU YENİ FİLMİNİ SİTENİZDEN SEYRETMEKDE AYRI BİR KEYİF EMEK SARFEDENLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMLE…

    Yorum
    RIFAT KURU 22 Şubat 2015 at 04:59 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.