1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Buz Adam HD izle


996 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 7.1/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Kraliyet koruması olan çok savaş görmüş ve hayata kalmış bir asker.Buzullarda kraliyete ait bir kervana eşlik ederkne dogaya yenilip buz fırtınasında kaybolup gitmiştir.Buzun içinde donup kalan asker günümüz araştırmacıları tarafından ortaya çıkarılmıştır ancak kraliyet koruması oldugunu unutmayan ve kraliyete ait olanları korumak için insanları katletmeye başlayan asker durduralamaz hale gelir.Son çare dondurulmasına karar verirler ancak onu yakalamak ve dondurmak kagıt üzerindeki planlar kadar kolay olmayacaktır.
Yapım2014,HongKong
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularMark Wu,Donnie Yen,Baoqiang Wang,Simon Yam,Shengyi Huang
YönetmenWing-cheong Law
Tür2014 Filmleri,3 Boyutlu,Aksiyon,Bilim Kurgu,Fantastik,Gizem,Polisiye
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.