1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Broken HD izle


60 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 7.4/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Sang karısını kanserden kaybetmiştir ve kızı soo ile birlikte yaşamaktadır,ailesinin geçimini saglamak için bir fabrikada çalışan sang bir gece işten çıkıp eve geldiginde evde kızını bulamaz.Telefonuna ulaşamayan sang kızının bir arkadaşında kaldıgını düşünür ancak bir kaç gün geçtikten sonra polisten gelen telefon sang'ın hayatını alt üst eder.Kızı soo tecavüz edilip öldürülmüştür ancak katilleri bulunamamıştır.Her gün karakola gidip suçluların yakalanıp yakalanmadıgını ögrenen sang bir gün kısa bir not alır.Notta kızının katillerinin adresi yazmaktadır buraya kimseye haber vermeden giden sang öcünü almıştır ancak aranan azılı bir suçlu olmuştur.
Yapım2014,GüneyKore
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularLee Sung-min,Seo Jun-young,Oh Jung-se,Lee Joo-Seung,Jae-yeong Jeong
YönetmenLee Jung-ho
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Gerilim
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.