1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Boynuz HD izle


451 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 7.1/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Ig Perrish, kız arkadaşı Merrin'in ölümünden sonra kendini toparlayamamıştır. Sevgilisinin gizemli ölümünü araştırmaya koyulan Perrish, bir sabah uynadığında kafasında bir çift boynuz çıktığını farkeder. Ig artık dahada tehlikelidir.
Yapım2013, ABD, Kanada
Gösterim Tarihi2013, ABD, Kanada
Orjinal Ad
OyuncularDaniel Radcliffe, Juno Temple, Heather Graham, James Remar, Max Minghella
YönetmenAlexandre Aja
Tür2013 Filmleri,Dram,Fantastik,Gerilim,Korku
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. NETİCE İTİBARIYLA ACIKLI TÜRK FİLMLERİNİN TEMEL HİKAYESİNE SAHİP OLDUĞUNU SONLARA DOĞRU ANLADIĞIMIZ BİR FİLMDİ BANA GÖRE FİLMİN TEK SEYREDİLME SEBEBİ HARRY POTTER I OYNAYAN ARKADAŞ BUNUN DIŞINDA PEK ALBENİSİ OLMAYAN BİR FİLM…..EMEK SARFEDENLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLERDE BİZİM BORCUMUZ….

    Yorum
    RIFAT KURU 10 Ekim 2014 at 04:22 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.234 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.