1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Bölgeler HD izle

425 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 5.1/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Kanada'da evlenen arkadaşlarının düğününden Amerikaya dönen beş arkadaş, sınır kapısında iki gümrük memuru tarafından durdurulurlar. Bagajda uyuşturucu buldukları iddiasıyla arkadaşları ormanlık alanda kafeslere kapatan bu iki psikopatın elinden kurtulabilmek için her yolu deneyeceklerdir.
Yapım2010, Fransa, Kanada
Gösterim Tarihi20 Ekim 2010
Orjinal Ad
OyuncularCristina Rosato, Michael Mando, Roc LaFortune, Nicole Leroux, Caroline Redekopp
YönetmenOlivier Abbou
TürGerilim,Gizem,Korku,Tarih,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. film iyi basladi konu filan iyi gidiyordu sonlara dogru ole bi ciktilarki konudan alakasiz bi sekil oldu ve sonuna dogru neredeyse kapatiyordum.. berbat bi son…film vasatin biraz ustu .

    Yorum
    mukerrem 30 Haziran 2014 at 12:57 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.302 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.