1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Bana Ulaş HD izle

60 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 5.1/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Kişisel gelişim üzerine bir kitap yazan gizemli bir yazarın, kitabın okuyucularını nasıl etkileyeceğine dair hiçbir fikri yoktur. Kitabı okumaya başlayan ve birbirleriyle hiç ilgisi olmayan bir kaç insanın yolu bu kişisel gelişim öğretileri sonucu geri dönülemez yollara girecektir.
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi10 Şubat 2013
Orjinal AdReach Me
OyuncularLauren Cohan, Kyra Sedgwick, Thomas Jane, Terry Crews, Nelly
YönetmenJohn Herzfeld
Tür2014 Filmleri,Dram,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. bu film çok şaçma

    Yorum
    tahsin 31 Mart 2015 at 23:26 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.816 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.273 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.232 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.