1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Aynı Yıldızın Altında HD izle


302 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 8.5/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Bir kanser destek grubunda tanışan Hazel ve Gus birbirlerine mucizevi, büyük bir aşkla bağlanırlar. Hazel, başlarda Gus'a olan hayranlığını gizli tutar. Ancak Gus her fırsatta ona yakın olabilmek için çabalıyordur. Ölümle yaşam arasındaki ince çizgi arasında sıkışıp kalan bu iki gencin umut dolu hikayesi sizlerle.
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi27 Haziran 2014
Orjinal Ad
OyuncularShailene Woodley, Ansel Elgort, Nat Wolff, Willem Dafoe, Toni Saladna
YönetmenJosh Boone
Tür2014 Filmleri,Dram,Romantik
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.818 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.275 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.232 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.