1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Attila Marcel HD izle


34 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 6.6/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Paul daha iki yaşında iken annesi ve babasını kaybetmiştir.Paul otuzlu yaşlarındadır ve onu bugünlere getiren iki garip teyzesi ile birlikte yaşamaktadır.Paul piyano sanatçısıdır ve bu konuda ünlü bir grupta çalışmaktadır.Garip komşuları paul'e bir gün anne ve babasının yerini bildigini söylediginde paul çok degişmiştir.Bu güne kadar agzından tek kelime çıkmayan paul hem aşıktır hem anne ve babasını bulmak için yanıp tutuşmaktadır.
Yapım2013,Fransa
Gösterim Tarihi01 Ağustos 2014
Orjinal Ad
OyuncularHélène Vincent,Bernadette Lafont,Guillaume Gouix,Anne Le Ny,Luis Rego
YönetmenSylvain Chomet
Tür2013 Filmleri,2014 Filmleri,Komedi
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.