1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Artık Film Bulmak Çok Kolay

Filmonerileri.info platformu film izlemek isteyen fakat kararsız kalan birçok kişiye uygun fikirler sunuyor. Özellikle benzeri olmayan bir projeyle bu gece ne izlemeli sorusuna yanıt olarak çıkan bu platform sinema severleri bir araya getiriyor. İçerisinde barındırdığı binlerce filmden istediğiniz biri hakkında tüm bilgilere erişebildiğiniz gibi öneri alıp almamak ta sizin elinizde. Bu tıpkı bir arkadaşınıza sorarak yeni bir film izleme deneyimini yaşamanız gibi düşünülebilir.

 

Ancak çok daha profesyonel olarak yapıldığını belirtmek gerekiyor. Zira 20 civarında farklı kategori ve her farklı kategori için yüzlerce film sizler için derlenmiş. Bu noktada sizin için son derece muazzam film seçenekleri sunuluyor. En basit şekliyle aradığınız bir filmi site içerisinde bulmak çok kolay. Üst kısımda yer alan arama kutusu sayesinde aradığınız filme ulaşabilir ya da türü içerisinde arayabilirsiniz. Manuel olarak kategori bazlı yapacağınız arama filmonerileri.info sitesinde birçok filmle tanışmanıza vesile olacaktır.

 

Aynı zamanda farklı kullanıcıların sizin gibi aradıkları filmler hakkında neler düşündüğünü görebileceğiniz bölümlere göz atabilirsiniz. Özellikle popüler kısmı sağ kısımda yer alarak gün içerisinde en çok merak edilmiş ve bakılmış filmler hakkında size tavsiye vermektedir. Üstelik yorum kısımlarında film izlemek için öneriler veren ve bekleyen çok sayıda kullanıcıya rastlayabilirsiniz. Sizde izlediğiniz ya da izlemek istediğiniz filmler hakkında yorumlarınızı farklı kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

 

Filmonerileri.info adresinden yapacağınız araştırma sonucunda filmlerin teknik ekiplerini, konularını hatta içeriğine dair kurgularını öğrenebilirsiniz. Bu sizin sinema bilginize katkı sağlarken izlemek istediğiniz standartlarda bir film bulmanızı da oldukça kolaylaştıracaktır. Farklı türler arasında yapacağınız araştırma size yeni fakat ilginizi çekebilecek yapımlar için fikir verebilir. Aynı zamanda yeni olmayan fakat gözünüzden kaçmış film önerileri ile size eşsiz bir sinema deneyimi yaşatabilir.

61 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: /10
Sinema Modu // Aç
Yapım
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
Oyuncular
Yönetmen
TürAds
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.