1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Arınma Gecesi Anarşi HD izle


165 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 7.9/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Amerika sokaklarında arınma gecesi adı altında düzenlenen ve yasal olarak bütün suçların serbest oldugu bir gün.Anne ve kız evlerinde birlikte yaşayan iki amerikalıdır,bu suçlulardan uzak durmak için evlerinden dışarıya çıkmamaktadırlar.Ancak suçlular bu aileyi bulur ve evlerini birdaha kullanılmaz hale getirir.İşlerinden eve dönmeye çalışan bir çiftimiz ise arabalarının bozulmasıyla yolda kalırlar ve yürüyerek eve dönmek zorunda kalırlar.Polis olan ve oglunu bu suçluların öldürdügünü bilen bir baba ,anne kız ve çiftimiz amerika sokaklarında karşılaşacaklardır.Bu suçlulara karşı savaş açan 5 kişi canları pahasına mücadele vereceklerdir.
YapımABD
Gösterim Tarihi18 Temmuz 2014
Orjinal Ad
OyuncularCarmen Ejogo,Frank Grillo,Carlos Gallardo,Kiele Sanchez,Zach Gilford
YönetmenJames DeMonaco
Tür2014 Filmleri,Gerilim,Korku,Türkçe Dublaj
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.313 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.256 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.