1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

An Ethics Lesson HD izle

41 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 6.1/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Junghoon çalışkan ve disiplinli bir polistir ancak polis olmasına ragmen bir saplantısı vardır.Saplantısının adı jina'dır,jina güzel bir oyuncudur onu adım adım izleyen junghoon evini izlemekte ve her adımını kayıt etmektedir.Ancak birgün jina eve eski sevgilisiyle birlite gelir ve olan olay sonucu jina ölmüştür.Sevgilisini bogarak öldüren ve kaçan adamı gözleriyle gören fakat yaptıgı izleme ve dinlemeler yasal olmadıgı için olaya müdahele edemez.Ancak junghoon öldüren adamı bulup intikam alacaktır.
Yapım2013,GüneyKore
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularLee Seung-jun,Lee Je-hoon,Ko Sung-Hee,Kim Tae-hoon,Lee Eun-Woo
YönetmenPark Myung-Rang
Tür2013 Filmleri,2014 Filmleri,Dram,Gerilim,Korku
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.818 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.275 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.232 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.