1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Aman Tanrım 1 HD izle


2.744 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 8.0/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Bruce Nolan, çok izlenen bir televizyon kanalında saha muhabiri olarak çalışmaktadır. Ancak Bruce, için hiç bir işi yolunda gitmedigi için sürekli olarak Tanrı'ya yakarmaktadır. Birgün Tanrı, sıradan bir insan olarak karşısına çıkar ve güçlerinin hepsini Bruce,a geçici olarak verir. Komedi de işte tam burada başlar Bruce artık bir tanrıdır.
Yapım2003, ABD
Gösterim Tarihi05 Eylül 2003
Orjinal AdBruce Almighty
OyuncularJim Carrey, Steve Carell, Morgan Freeman, Catherine Bell, Jennifer Aniston
YönetmenTom Shadyac
TürKomedi,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. bu adamınn flmlerını bayılıyorum gerçekten izlenmeye değer bi flm emeğinize sağlık 😀

    Yorum
    dilo 29 Haziran 2014 at 19:28 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.252 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.