1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Ali Baba ve Yedi Cüceler Seyirciler Huzurunda

Son derece farklı ve bir o kadar çarpıcı kurgusu ile seyircilerin son zamanlarda ki gözdesi olan Ali Baba ve Yedi Cüceler filmi siz seyirciler ile buluşması çok yakın bir tarihte olmasına rağmen gişe de oldukça fazla ilgi görmeyi başarmıştır. Çok farklı bir mizah anlayışı olan Cem Yılmaz’ın diğer filmlerinden tamamen farklı olarak yazıp yönettiği aynı zamanda da başrolünde oynadığı filmdir. Film de çok kaliteli oyuncular vardır ve oyunculukları ile de göz doldurmaktadırlar. Son zamanlar da her birimiz güzel kaliteli Türk filmleri görmemekten yakınmaktayız. Türkler olarak bizim bu yaramıza tuz basacak bir filmdir. Oyuncuların oynadıkları karakterler ile uyumları harikadır. Estetik ve mizaç anlayışının bir arada tutulduğu filmi izlemeyenlerin çok şey kaçırdığını söylemekten üzüntü duyuyoruz. Belden aşağı esprilerin çok yapılmadığı buna rağmen bizi gerçekten etkileyebilecek komedi macera türü filmler bulmak neredeyse imkânsız ülkemizde. Cem Yılmaz’ın son filmi gerçekten kaliteli bir yapıt izlemek isteyenlerin merakını uyandırıyor. Sinema eleştirmenleri tarafından da tam not almış olan film ülkemizde vizyona girdiği tarihten itibaren gişe rekorları kırmış ve kırmaya da devam edecekmiş gibi görünüyor.

Bahçe süsleri yapan kahramanlarımızın yaptığı yedi cüceler modellerinin iç piyasada tutmaması ardından bu yoldan yılmadan devam etmek isteyen kahramanlarımızın yurt dışında ki pazarlara mallarını tanıtmak üzere Sofya’da ki bahçe fuarına katılmalarını konu anlan dizi oldukça sıra dışı. Yurt dışında üretimini yaptıkları yedi cüceler modellerini tanıtarak ithal edebileceklerini düşünene kahramanlarımız son derece tesadüfen mafya babasının oda noktası haline geliyorlar. Onlara yardım eden birkaç dostuyla birlikte acaba kahramanlarımız bu kedi fare oyunlarından kurtulabilecekler mi? Merakla beklenen ve son zamanlar da vizyona giren ali baba ve yedi cüceler ile sizde farklı maceralara atılabilirsiniz üstelik ali baba ve yedi cüceler hd izle kalitesinde.

1.234 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: /10
Sinema Modu // Aç
Yapım
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
Oyuncular
Yönetmen
TürKomedi
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.