1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Adem’in Oğlu Abu HD izle


288 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 8.5/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Yaşamı boyunca Allah'a inanmış ve bu inancı onu hacca gitmesi için birikim yapmaya yöneltmiştir.Ancak birikim yapacak kadar gelirleri yoktur.Hayallerini süsleyen hacca gitmek abu ve hanımını yemeyip içmeyip para biriktirmelerini saglar.Ancak bir gün abu'nun yaşlı kalbi çalışmaya ve aç kalmaya daha fazla dayanamayıp hastalanır ve abu bayılır.Abu tedavi olduktan hemen sonra giden paralan için iki kat daha fazla çalışması gerekecektir.
YapımHindistan
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularKalabhavan Mani,Salim Kumar,Jaffer ıdukki,Sasi Kalinga,Zarina Wahab
YönetmenSalim Ahmed
TürDram,Türkçe Dublaj
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.818 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.275 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.232 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.