1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Acımasız Hayat HD izle


1.300 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 7.3/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Jim Davis, körfez savaşı sonrasında hayatının geri kalan kısmını düzenli bir şekilde yaşamak istemektedir.Ancak devletine hizmet ederken bir masa başı işide istememektedir. Jim, kafasına göre bir iş bulmayı beklerken şuan kendisi gibi işsiz olan Mike, adında eski bir dostu ile karşılaşır, aynı zamanda Mike, karısıda kocası için iyi bir iş bulması için ısrar etmektedir.İkili bir araya geldiginde aynı eski günlerde oldugu gibi Los Angeles'in ıssız ve kötülükler ile dolu dünyasında kendilerini bulacaktırlar..
Yapım2006, ABD
Gösterim Tarihi17 Kasım 2006
Orjinal Ad
OyuncularChristian Bale, Freddy Rodriguez, Eva Longoria, Terry Crews, J.K. Simmons
YönetmenDavid Ayer
TürDram,Gerilim,Suç,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. harika bi film. herkesin tarzi farklidir ama bnm izledigim en guzel filmlerden biri . tesekkurler admin adamsin.

    Yorum
    Tony Montana 6 Ağustos 2014 at 23:46 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.