1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

300 Bir İmparatorluğun Yükselişi HD izle


5.555 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 7.5/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Filmde, Themistokles, Tanrı Xerxes’in ve Pers ordusunun kinci komutanı Artemisia’nın önderlik ettiği Pers güçleriyle mücadele ediyor. Büyük Artemis Savaşı'nda Themistokles tüm Yunanistan’ı birleştirmeyi hedefliyor.
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi7 Mart 2014
Orjinal Ad
OyuncularSullivan Stapleton, Eva Green, Lena Headey, Andrew Tiernan, Igal Naor
YönetmenNoam Murro
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Dram,Savaş,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. İLK FİLM GÖLGESİNDE KALMAMIŞ BİR DEVAM FİLMİ OLMUŞ HER YENİ FİLMDEDE MUHAKAK BİR ŞEYDEN VAZGEÇİLMİYOR ODA KAN NEREDEYSE HER SAHNEDE BİR KAN ŞELALESİ VARDI BU ARADA DENİZİN ORTASINDA GEMİDEN GEMİYE AT İLE NASIL ATLANILIRMIŞ ONUDA GÖRMÜŞ OLDUK …….FİLMİ BİZE ULAŞTIRANLARADA SONSUZ TEŞEKKÜRLER EMEKLERİNE SAĞLIK

    Yorum
    RIFAT KURU 29 Haziran 2014 at 03:50 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.