1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

2016 Avrupa Kupası Eşleşmeleri

2016 Avrupa Kupası Maçları için geri sayım başladı. Yirmi günden daha az bir zaman kaldı ve heyecan da giderek artmaktadır. 10 Haziran da turnuvanın başlaması ile büyük heyecan ve futbol şöleni başlamış olacaktır. Dünyanın en büyük ikinci organizasyonu olan bu turnuva, Fransa’nın başlama vuruşu ile start alacaktır. Fransa ile Romanya arasında oynanacak olaa kalmış olacaklar.  karşılaşma ile turnuva başlamış olacaktır. 24 takımın katılacağı ve grubunu ilk iki sırada bitiren takımların bir üst tura direkt olarak çıkacakları maçlardan sonra, üçüncü sırada olan takımlar arasında da en iyi dört tanesi de bir üst tura, yani son 16 tura çıkmış olacaklar. 2016 Avrupa Kupası Karşılaşmaları için son modern stadyumlar kullanılacaklardır.

 

 

Stadyum Bilgileri

 

 

Saint-Denis şehrinde bulunan Stade De France 80.000 kapasitesi olan bir stadyumdur. Ayrıca final karılaşması da burada oynanacaktır. Marsilya da bulunan Stade Velodrome de 65.500 kapasitesi olan bir stattır. Ayrıca yarı final karşılaşmalarında biri de burada yapılacaktır. Lyon da bulunan Des Lumieres 58.000 kapasiteli bir stadyumdur. Bir diğer yarı final maçı da burada oynanacaktır. Villeneuve-d Ascq da bulunan Pierre –Mauroy da 50.186 kapasitesi olan bir stattır. Paris şehrinde bulunan Parc Des Princes de 47.000 kapasiteli olmaktadır. Bordeaux şehrinde bulunan Bordeaux-Atlantique de 42.052 kapasitelidir. Saint-Etienne de bulunan Geoffroy-Guichard da 41.965 kapasitelidir. Nice şehrinde bulunan Allianz Riviera da 35.624 kapasitesi bulunmaktadır. Lens de bulunan Felix-Bollaert 35.200 kapasite, Toulouse de bulunan Stadium Municipal da 33.000 kapasiteli bir stadyumdur.

 

 

2016 Avrupa Şampiyonası Hırvatistan

 

 

Hırvatistan 2016 Avrupa Kupası Maçları D grubunda mücadele edecektir. Burada İspanya, Çek Cumhuriyeti ve Türkiye ile mücadele edecektir. İlk maçına 12 Haziran da saat 15:00 de Türkiye ile oynayacaktır. İkinci maçına 17 Haziran da Çekler ile saat 18:00 de, son grup maçını da 21 Haziran da saat 21:00 de İspanya ile yapmaktadır. Hırvatistan eşleşmelere ve kura çekimine ikinci torbadan katılma başarısı göstermiştir. Ön elemelerde de H grubunda ikinci olarak katılma başarısı göstermiştir.

16 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: /10
Sinema Modu // Aç
Yapım
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
Oyuncular
Yönetmen
TürAds
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.234 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.