1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

12 Yıllık Esaret izle

795 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 8,6/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Afro Amerikalı siyahi bir insan olan Solomon, ailesi ile birlikte New York ta yaşamaktadır. Bir müzik adamı olan Solomon, yine konusu müzik olan bir iş yapmak için 2 kişi ile tanışır. Bu iki kişi ile birlikte Washington'a gitmesi gerekmektedir. 1941 yılında geçen ve o zamanlar da kimseye güvenilmeyeceğini düşünmeyen Solomon nihayetin de varlıklı bir aileden gelmesine ve özgür biri olmasına rağmen Washington da köle olarak satılır ve hayatı 180 derece değişir. Hayatı birden bire cehennem'e dönen Solomon her türlü piskolojik işkenceyi, acı ve aşağılanmayı hayatının bu döneminde yaşayacaktır.
Yapım2013
Gösterim Tarihi27 Aralık 2013
Orjinal Ad
OyuncularChiwetel Ejiofor, Michael Fassbender, Michael K. Williams
YönetmenSteve McQueen
Tür2013 Filmleri,Biyografi,Dram
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.