1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

12 Years A Slave Filmi Full izle


3.612 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 8.6/10
Sinema Modu // Aç
altyazi
İşte size gelmiş geçmiş en iyi filmlerden 1 tane daha. İmbd kralı olmayı başarmış bu film sizlerin huzuruna hdfullsinema.com sayesinde gelmiştir. 8.6 Puan alarak en iyi filmlerin arasına girmeyi başaran bu film'de Brad Pitt'te yer almıştır. zaten Brad Pitt'in büyün filmleri çok tutulmaktadır. Bu filmi şu anda online olarak sizlerin huzuruna sunuyoruz. Sizlerde bu filmi hd kalitede tek parça olarak izleyebileceksiniz. Filmi izledikten sonra film hakkında 1 yorum yaparsanız illaki bizide memnun edersiniz.
Yapım2013 - ABD , YeniZelanda
Gösterim Tarihi24 Ocak 2014
Orjinal Ad12 Years A Slave
OyuncularBrad Pitt , Michael Fassbender , Chiwetel Ejiofor , Paul Giamatti , Paul Dano
Yönetmen
TürBiyografi,Dram,En Yeniler,Tarih
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.302 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.